FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 
31-01-08 22:49  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
mrymacki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Mogę tylko pogratulować, Berp tego latadła i już dziś mieć nadzieję, że w maju przyjedziesz do Kruszwicy i będziemy mogli z Jankiem to cudo obejrzeć - nie daj nam czekać do Porąbki.

 
31-01-08 23:19  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Gratulacje! Piękne dzieło!
Mam cichą nadzieję, że kiedyś w przyszłości zbliżę się choć na odległość kilku lat świetlnych do Twego poziomu Berp.

--
Pozdrawiam,
Piotr

 
01-02-08 07:57  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
Arovist 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Po prostu niewiarygodne!
Genialna robota, genialne umiejętności i cierpliwość. Podziwiam i gratuluję!

--
- - - - - - - - - - - - -
Norsk Black Metal

 
01-02-08 08:26  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
KPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


 - 1

Doskonała robota. Gratulacje.

--
Wypociny:
Curtiss BF2C-1 Hawk; Grumman F4F Wildcat; Dewoitine D-520; Spitfire Mk I; Martin Kitten; Ła-5FN;Mosquito FB VI;Nowgorod;Mustang III

 
07-02-08 11:02  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Czy mamy już rezerwować osobny stolik we Wrocławiu ;-) ?

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
07-02-08 12:31  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Berp nie bądź taki skromny, nie masz się czego wstydzić. To nie gniot tylko ładne cacko. Mistrzowska robota według zasady lepiej zrobić jeden super model przez rok niż 10 byle jakich. Chyba bedzięsz musiał zrobić sobie spore miejsce na medale i puchary.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
07-02-08 14:00  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 


Cześć

Ze swojej strony jeszcze raz na maxa, ale tak na maxa chciałem podziękować za tak pozytywne opinie, serio jakoś to do mnie nie dociera, że tak podoba się Wam to wykonanie. Widząc zainteresowanie tematem utwierdzacie mnie jeszcze bardziej w tym, że warto kleić i pokazywać to na forum, zresztą gdyby nie Wy F-14 na pewno by nie dotrwało do końca budowy. Temat szybkości wykonania tego modelu to ja przemilczę, bo mi wstyd, ale Precyzyjny masz w 100% rację jakość a nie ilość, czyli tak jak u Ciebie.

Czy planuję startować nim w jakiś zawodach…no, jeśli mam być szczery to za bardzo nie, bo zwyczajnie uważam, że średnio to wyszło nawet, jeśli gdzieś przełamię się i pokarzę go to będzie to naprawdę wyczyn z mojej strony. Wrocław i inne atrakcyjne miejsca zapraszają, więc pewnie będę musiał ;-) ;-) ;-) dokonać tego mentalnego wyczynu, zacisnę żeby i 14 tka ujrzy światło dzienne.

Leszek czy uda mi się podnieść poprzeczkę ..może kiedyś, ale chyba jeszcze nie teraz w tym momencie chcę się skoncentrować na maxa na zabezpieczaniu modelu i tworzeniu go w taki sposób by wytrzymał więcej niż dwa lata ;-) dlatego koleiny model (niestety plany się zmieniły maiło być coś innego rozwojowego, to dopiero będę mógł pokazać za 3 miesiące) to coś pozornie łatwego mniej rozwojowego a w rzeczywistości zajebiście trudnego jak dla mnie, ale o tym za tydzień.

Ostatnia sprawa, czyli nieszczęsna galeria końcowa ..mam spore problemy z wykonaniem dobrych zdjęć radziłem się już tu i ówdzie i niestety musze poczekać na jakieś dobre warunki pogodowe i zrobić je przy dobrym dziennym oświetleniu. Model jest z tych większych, więc dobre doświetlenie nawet w czymś bezcieniowym, co muszę skonstruować to problem. Mam nadzieję, że podołam w ten weekend, ale nie obiecuję kurcze coś ostatnio wszystko u mnie długo trwa ;-) ;-)

Na koniec jeszcze raz DZIĘKUJĘ
Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
28-09-08 12:11  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

W takim razie czekamy cierpliwie na galerię :)

Jeszcze raz gratuluję modelu i jestem pełen podziwu dla Twoich umiejętności. Za każdym razem będę tu zaglądał, jak będę potrzebował inspiracji i motywacji podczas klejenia swojego F15.

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
28-09-08 21:16  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Najważniejsze to urwać się z choinki przed Bożym Narodzeniem ;-)))

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=140743&t=140743&filtr=2

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
30-09-08 13:59  Odp: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

No cóż, dawno mnie tu nie było a i do Świąt niedaleko :) W każdym razie można by było w sumie ten topic zamknąc i kolejne ochy i achy będą już w galerii...

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024