FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 161 z 173Strony:  <=  <-  159  160  161  162  163  ->  => 
15-03-21 18:33  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
lee     

TB-3 wart grzechu abym usiadł do deski kreślarskiej , tylko malowanie - bo było tego multum, taki z WIKI:
Wersje:
Tupolew TB-3-4 M 17F
Tupolew TB-3-4 M 34
Tupolew TB-3-4 M 34 R
Tupolew TB-3-4 AM 34 RD
Tupolew TB-3-4 AM 34 RN
Tupolew TB-3-4 AM 34 FRN/FRNV
Tupolew TB-3D (i wersja G-2 z silnikami M34)
Tupolew ANT-6-4M-34R "Aviaarktika"
Tupolew TB-3 SPB (mogły być podłączane dwa samoloty I-16 SPB.)
G-52 - wersja doświadczalna z 1952 roku, uzbrojona w armatę 76,2 mm wz.1931 w kadłubie i dwie armaty 76,2 mm wz.1927 w skrzydłach (jeden prototyp)[3]

--

 
03-07-21 13:32  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wraz z uzupełnieniem bombowców brytyjskich o Fairey Battle, prośba do projektantów o uzupełnienie już tylko dwóch dziur w tym temacie. Short Stirling i Armstrong Whitley.

Cieeeeebie proooosiiiiiiiimy.....

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
03-07-21 14:05  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Mi się tak marzy Bristol Bombay

 
12-07-21 10:44  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

A ja mam wniosek do wiadacego wydawnictwa o MTLB ZU-23-2 w kamuflażu łamanym ukrainskiej armi . Nie przepadam za tym państwem ale ten pojazd co podałem ma duże walory wizualno modelarskie. A zdaje się do mtlb można domontować działko które wiadace wydawnictwo ma gdzieś w szufladzie. Tak że dużo roboty z edycja nie było.

 
06-08-21 13:09  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
lee     

tematy do ogarnięcia , szkoda że wydają zupełnie co innszego, no cóż może się doczekamy.
ABC daruj sobie - wszyscy wiedzą jaka jest prawda, oni te tematy mają wsadzone w .......... szufladzie ????
Podpytaj Marcina Dworzeckiego jak zaczyna się próba przeforsowania czegoś nowego do druku to problemy stawia wydawnictwo.... nawet jak temat jest w 100% opracowany i gotów do druku.

Do znawców tematu , a dokładniej już wydanych
ten temat był już gdzieś wydany:
Avro Lancaster B.I(F.E.)/B.III

--

 
06-08-21 14:02  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Są duże koszty opracowania. Ale kiedyś answers pokazywał zu-23-2 , a mtlb też już jest. Samego zu-23-2 nie ma sensu wydawać. Więc tak sobie wymyśliłem że zrobić mtlb zu-23-2 w kamuflażu ukraińskiej armi takim jak w klipie resist adn bite. Aż się podjarałem , choć tego państwa nie cierpię.

 
07-08-21 11:31  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Edekyogi 

 

ZU-23-2 w 1/25 jest elementem skrzyniowego STAR-266 Modelika

 
07-08-21 19:28  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

PzKpfw II z wnętrzem, bo tylko ten jeden się ostał bez.

 
07-08-21 23:28  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
mondo   

Taa,tego ZU 23-2 można dopasować do wielu pojazdów..

 
08-08-21 09:57  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Duże wydawnictwa takie jak Answer mają wiele projektów w szufladach. To od nich zależy co się ukaże i w jakiej kolejności. Oczywiście można dyskutować, który temat jest lepszy, a który gorszy. Ostateczna decyzja należy do właściciela firmy, bo to on swoimi pieniędzmi ryzykuje wydanie modelu. Jeżeli ja miałbym decydować to taki Bombay byłby na końcu kolejki.

Zapytacie 100 modelarzy co by chcieli i dostaniecie 100 różnych odpowiedzi. W większości egzotyczne projekty, które kupi kilka osób (to nie żart). Zrozumcie że wydawanie modeli to nie jest działalność charytatywna, a w ostatnich latach i tak mało opłacalna. Staram się sygnalizować problem od dłuższego czasu. Jeżeli tendencja spadkowa na rynku utrzyma się, to niedługo będzie się ukazywało kilka modeli w roku. W najgorszym scenariuszu nie ukaże się nic.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 161 z 173Strony:  <=  <-  159  160  161  162  163  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024