FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
11-06-09 13:16  Odp: [relacja] Wespe - AH
pawel_k 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam
To juz koniec budowy. Po bardzo ciezkiej walce skonczylem budowac mojej Wespe. Model jest trudny ale mily w budowie. Jak na moj pierwszy model z pelnym wnetrzem i z gasienicami z pojedynczych ogniwek moge powiedziec ze robienie wnetrza sprawialo mi ogromna frajde ale gasienice daly mi ostro popalic.
To co widzicie na zdjeciach to drugi model Wespe, pierwszy niestety sie mi popsul w trakcie budowy i zaczalem ja robic od nowa. W przypadku drugiego modelu nie chcialo mi sie jednak robic jeszcze raz wnetrza a proba jego przeniesienia ze starego modelu spelzla na niczym.
Robienie gasienic byla meka poniewaz karton ktorego uzylem do podklejania ogniwek zaczal mi sie rozwarstwiac i wychodzila z tego wielka kupa. Ale jakos to wyszlo i jestem ogolnie zadowolony, ale co sie naprzeklinalem to juz moje.
Na zdjeciach widze ze jednak laty miernicza wymagaja wyrownania czerwonego koloru. Nie wykonalem rowniez malych uchwytow wokol przedzialu bojowego bo mi nie wychodzily. Reszta przedstawia sie jak na zdjeciach



Pozdrawiam
Pawel

--
Rząd, który kradnie od Pawła, żeby zapłacić Piotrowi, zawsze może liczyć na poparcie ze strony Piotra

 
11-06-09 22:55  Odp: [relacja/galeria] Wespe - AH - KONIEC
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Piękny model, bardzo czysto i starannie sklejony. Szczere gratulacje.
pozdrawiam pol

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024