FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
13-06-09 11:55  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Rajkub - masz rację , nie wydawali by czegoś co by nie szło - ja i tak samolotów nie kleję i mnie to nie zbyt interesuje...

Swoją drogą ciekawe jaki jest najczęściej wydawany okręt ( czyżby KGV albo "BISMARCK" ? ) , samolot ( BF109 pewnie albo spit ) , czołg ( tajgerek albo T-34 ) , lokomotywa itp .itd... ?

 
13-06-09 11:56  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Seweryn 

 

Karol dobrze gadasz, Messery od Hala mogłyby być jeszcze w kilku innych malowaniach, warto odświerzyć przykładowo Gallanda :) Ja łykam 2 sztuki.

--
Seweryn

 
13-06-09 13:15  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Uwaga, heretyk się odzywa ;-) jak każda szanująca się firma plastykowa ma po kilka np. 109 w różnych wersjach i różnych skalach (i nikt nic nie mówi, tylko kupuje, co mu się bardziej podoba, a jak nie chce tej maszyny, to nie kupuje i co najwyżej w domu pomarudzi), to czemu każdy szanujący się wydawca kartonowy nie miałby mieć przynajmniej po jednej 109 w różnych istotnych wersjach...?
Drugi biegun wygląda w plastykach analogicznie, jak w kartonie - są i niszowi producenci oferujący modele, na który "wielcy" by nawet nie spojrzeli, bo nie dałyby zysku. Jedni i drudzy jakoś prosperują i ok...

--

Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

Post zmieniony (13-06-09 13:18)

 
13-06-09 14:56  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Medium   

A to dla niecerpliwych( ja :):
http://www.scaleworkshop.com/gallery/images/bf109e4nus_2.jpg
http://www.scaleworkshop.com/gallery/images/bf109e4nus_3.jpg
http://www.scaleworkshop.com/gallery/images/bf109e4nus_4.jpg
Ta sama maszyna co bedzie wydana (chyba nawet ten sam pilot) w plastiku al daje wyobrażenie o przepieknym kamo . A ja ostatnio zauważyłem, że Hal idzie na żywioł i to już drugi innowacyjny ich samolot (chodzi o kamo w ciapki). Oby tak dalej :)

 
13-06-09 15:16  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Karolku, jak skończysz te peany na cześć Hala zastanów się czy przypadkiem się nie ośmieszasz... Ot, kolejna 109tka, nie ma co się nad tym zachwycać. Mnie osobiście przejadły sie juz te wszystkie messery i spity ale to tylko moje osobiste zdanie.

Pozdrawiam!!

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
13-06-09 15:23  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Seweryn 

 

Sprudin załóż wydawnictwo i wydaj jakieś nietypowe konstrukcje, sprzedasz 15% nakładu i zamkniesz biznes. Rynek wchłonie każdą ilość spitów messerów itp bo to klasyki, jak ktoś zaczyna zabawę w modelarstwo to właśnie od klasyków, a nie od niszowych tematów.

--
Seweryn

 
13-06-09 15:24  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Medium   

Zdziwiłbys się ile osób ma zdanie o halu tak jak ja.

 
13-06-09 15:39  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Seweryn masz rację, to klasyki które przynoszą kasę.
Jak widać niektóre wydawnictwa liczą tylko na mamonę całkowicie pomijając ciekawsze tematy bo się nie sprzedadzą.
Nawet nie wiesz jak wielu modelarzy ma takie zdanie o halu.

--





Post zmieniony (13-06-09 15:44)

 
13-06-09 15:49  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pewnie że liczą mamone, bo z tych modeli mają na chleb i na piwko może jeszcze zostanie.
Nie oszukujcie sie, wydawcy robią to TYLKO dla kasy (o ile oczywiscie nie traktują tego hobbystycznie). Póki są modelarze którzy kupują ich modele, dotąd ich polityka wydawnicza jest słuszna. I tyle. Nie podoba sie to nie kupujecie, a jak widać musi sie podobać iluś tam osobom skoro są takie tematy wydawnicze a nie inne.
Dlaczego mają wydawać tematy które sie nie sprzedadzą?? Mają wtapiać swoje cieżko zarobione pieniądze dla kaprysu 5-10 modelarzy??

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
13-06-09 15:56  Odp: [Zapowiedz] Messerschmitt Bf-109E-7/E-7 Trop AH
wichura3 

 

Łosiu , skąd wiesz , że się nie sprzedadzą ??

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024