FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
07-07-12 20:49  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

I pomyśleć, że chciałeś się go pozbyć. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
19-08-12 21:58  Odp: [R] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Drodzy Koledzy!
Wakacje powoli dobiegają końca, urlop się też kończy - wypada zamknąć kolejny rozdział.
Korzystając z pięknej,letniej pogody udało mi się wreszcie "obfotografować" kolejny,gotowy model.Pomimo wielu niedociągnięć wydaje mi się ,że warto było model ukończyć i pokazać go Wam.





A na koniec - "fotka z epoki" ;-)


--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
19-08-12 22:26  Odp: [R/G] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

I pomyśleć, że chciałeś Morane'a "wyciepać" - w gorącej wodzie kompany, oj Mariusz, Mariusz. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
19-08-12 23:31  Odp: [R/G] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Bardzo ładny model i równie ładne zdjęcia.
Przyjmij zasłużone gratulacje.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
20-08-12 22:02  Odp: [R/G] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Gratuluję! Bardzo ładnie wyszedł, fotki również.

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
21-08-12 03:53  Odp: [R/G] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Fajny jest.

... no i skończony mimo bolącego palca.

--
serwusik

 
21-08-12 11:55  Odp: [R/G] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Oj ładny ten Francuz, brawo

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
21-08-12 13:14  Odp: [R/G] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
kari   

... i pomyśleć, że 13-10-11 o godz. 22:40 MARIUSZ miał pierwsze chwile zwątpienia (nie wiem czy w siebie czy w autora modelu :), ... ale co znaczy siła persfazji ze strony najsurowszych krytyków konradusowego forum. ... ma się rozumiec, że to dzięki (wiernym :) kibicom "moranek" został ukończony i stanał na kołach.
Gratuluję bardzo ładnie zbudowanego modelu.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Post zmieniony (21-08-12 13:16)

 
21-08-12 13:24  Odp: [R/G] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

kari napisał:
... i pomyśleć, że 13-10-11 o godz. 22:40

Nie dziwota, przecież było 13-tego, dobrze, że to nie był piątek bo pewnie moranek poszedłby z dymem. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
21-08-12 13:56  Odp: [R/G] Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał 2/2006 / 1:33.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Pewno się będę powtarzał ; model opracowany ( czytaj- przemyślany i "przewidziany" )do najdrobniejszego szczegółu. Jak zapewne wszystkie modele wydawnictwa Haliński.Ale opracowany na poziomie doświadczenia modelarskiego i wyobraźni przestrzennej projektanta.Jakże wysokiej. A jak wiadomo, nie jesteśmy klonami Piasta Kołodzieja, tylko-każdy na miarę swoich genów i wpływu środowiska po urodzeniu...;-)
Zatem to, co projektantowi bezproblemowo się zaginało,dociskało i pasowało co do ułamka milimetra - innej osobie może się już tak prosto nie udać.
I nie chcę z tego robić jakiegokolwiek "zarzutu", próby deprecjacji wysiłku projektanta!
Chcę tylko zwrócić uwagę,że opracowanie nie dopuszcza osobniczego błędu, drgnięcia ręki, zastosowania innego przemyślenia i rozwiązania. Dla jednych to wspaniałe rozwiązanie, innym może to przeszkadzać.
Ale najważniejszym jest niesamowita satysfakcja ze sklejenia takiego modelu. To wcale nie jest takie łatwe...
Na zakończenie tego nudnego wywodu także zwrócę uwagę,że z przyjemnością powitałbym opracowanie tej firmy i na takim poziomie innych samolotów, na których walczyli Polacy.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024