FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
09-10-11 17:19  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Model wyszedł przednio, taki plastik z kartonu ale..... . Całość psuje ramka owiewki. Nie chodzi tu o grubość kartonu a o szerokość elementów owej ramki. Na zdjęciu oryginału, który zapodałeś, te elementy są znacznie węższe. Skoro zdecydowałeś się na malowanie modelu, to przerobienie tego elementu dla takiego mistrza jak ty drogi szebi to byłby mały pikuś, a tak owiewka pasuje do całości modelu trochę jak przysłowiowy goździk do kożucha. Brawa za fajny pomysł na podstawkę.

PS. Mam nadzieję, że mój post odbierzesz jako konstruktywną krytykę w zalewie achów i ochów.

--
Pozdrawiam:
Paolo vanKossi
______________________________________________________________

Jestem tylko zwykłym sklejaczem i czerpię z tego kupę frajdy.

 
09-10-11 17:20  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

No i popatrz Szebi jak z kiepskiego modelu można wydusić takie cudo.
Bardzo ładnie to wykonałeś a wkomponowanie flagi i dodatków. jest naprawdę fantastyczne. Katana jest niesamowita.
Gratuluję.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
09-10-11 17:39  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Paolo vanKossi oczywiście przyjmuję krytykę, każdemu ma prawo się nie podobać. Ale wcześniej pisałem, że model miał być taki jak z wycinanki, czyli zadnych przeróbek. Pewnie przerobiłbym kabinę, ale skleilem ją przed tym niż zdecydowałem malować model z powodu druku. Myślałem czy nie robić nowej, lecz pozostałem przy starej. Tym samym wyszedł mi malowany model z wycinanki plus moja wizja.

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
09-10-11 19:11  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Szebi, model do kitu,bo oczy pilota za mało skośne!!!

 
09-10-11 22:41  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

.... bo sake jest mocna, wytrzeszczu dostał....w końcu musiał być odpowiednio zaprawiony przed lotem.

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
09-10-11 23:19  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Kwiatuszek jak żywy !
Całość robi oczywiście niesamowite wrażenie a z tej całości najbardziej podobają mi się delikatne linie podziału i subtelne cieniowanie - właśnie takie jak trzeba ! :)
Gratulacje, kolejny świetny model w Twoim wykonaniu !

--

 
10-10-11 09:46  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,dioramka fajna,faktycznie te ramki mogły być cieńsze,a pilot ma duże oczy bo się zamyślił ,wszak to ostatnia sake ,trochę szkoda ,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
10-10-11 11:19  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Japoński wojownik z łapą w kieszeni? przy ostatniej rytualnej sake?? w tej postawie to mógł by raczej pociągać tyskie z puszki :D
A tak w ogóle to dobry z Ciebie modelarz ;)
Pozdroo

--
GG 6801515

 
10-10-11 11:58  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Pięknie!
Tylko te ramy oszklenia... Zupełnie z innej bajki!
To rozkłada całą robotę...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
10-10-11 12:24  Odp: [Relacja/Galeria] Ostatnia sake czyli Yokosuka MXY7 Okha z GPM 1:33
Reedmooley 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Szebi jak ja lubię oglądać twoja prace na forum :)Bardzo fajnie wyszło:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024