FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
06-04-12 12:10  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Cześć przyjaciele.
Po dość długiej przerwie związanej z ponad miesięcznym pobytem w szpitalu wróciłem do domu. Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM za przekazywanie 1% na moje leczenie. To dla mnie bardzo dużo znaczy, bo po ogłoszeniu styczniowej i marcowej listy leków refundowanych jak wielu innych chorych jestem zmuszony dużo więcej płacić za leki.

Szczególne podziękowania dla Akry za dodatkowe pieniądze, które przesłał mi na osobiste konto. Dzięki Akra.

Wszystkim forumowiczom życzę spokojnych, rodzinnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
26-04-12 20:33  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Niebawem dobiegnie końca możliwość przekazywania 1% podatku, Wszystkich tych którzy chcieliby jeszcze wesprzeć naszego kolegę Łukasza, zapraszam do jak najszybszego składania PIT-ów.

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
27-04-12 16:18  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Poszło.Dużo zdrowia życzę.

--

 
30-04-12 23:27  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Rzutem na taśmę skromnie, dołożyłem się i ja.
Zdrówka!

--


 
03-05-12 21:28  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pasza2   

Poszło i zdrowia życzę.

 
31-05-12 13:57  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ponieważ skończył się już okres rozliczania podatków, nie sądzę, aby pojawialy sie tu nowe wpisy. Można zatem chyba wycofac juz priorytet dla tego wątku?

 
06-11-12 11:34  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Witam szanownych forumowiczów

Chcę Wam z całego serca podziękować za przekazanie 1% podatku na moje leczenie w kończącym się 2012r.

Wasza pomoc jest bezcenna. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać wyższą kwotę niż rok wcześniej. Pieniądze będące na subkoncie PTWM mogę wykorzystywać na zakup m.in. leków.

Ogromnie Wam dziękuję.

ps. Aktualizowane dane na stronie PTWM pokazują łączną kwotę wpłat na moje subkonto, tak więc nie wiem, kto przekazał 1%, a tym samym nie mogę podziękować każdemu z Was osobno. DZIĘKUJĘ Wszystkim Łukasz Głowacki.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024