FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
16-04-12 20:12  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
Wojtass1818 

 

Narzekacie :P Co wy tam chcecie obraz malować? Nie trzeba chyba przy składaniu modelu machać łapami jak przy tworzeniu panoramy racławickiej :P A co do łokci powiem tak, pół żartem pół serio: niekulturalnie jest leżeć złokciami na stole :P Nie wiem jak wy ale ja żadko rozwalam się na stole łokciami jak ruskie na mapie :P Mi pomysł się podoba. Zwłaszcza jak na tych mini-filarkach da się zamontować dodatkowe gadżety :P

 
16-04-12 20:59  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Wojtassssssssss, zlituj się i popraw błędy bo Ci zaraz Waterloo zrobię ,a nie Racławice ;-P

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
02-05-12 00:52  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
Izmod   

Witam,
Nie tak dawno zaprezentowałem Państwu serie blatów modelarskich. Produkt zyskał sobie wiele przychylnych opinii klientów. Jednak dochodziły do mnie opinie, iż może brakować w nich miejsca na łokcie podczas pracy. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wykonałem wersję posiadającą znacznie szersze pole pracy.
Podobnie jak przy pozostałych blatach, posiada płócienne nakrycie, dzięki któremu możemy uchronić model przed zakurzeniem czy nieprzychylnym okiem dziecka sąsiada :)
Dodatkowo, chciałbym Państwa poinformować, że znalazłem nowego dostawce sklejki, tak więc ceny wszystkich blatów zostały znacznie obniżone.


Zapraszam do zapoznania się z najnowszym produktem!



Pozdrawiam!

Post zmieniony (02-05-12 00:53)

 
02-05-12 02:12  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Jak dla mnie bomba (chciałbym teraz widzieć miny wszystkich malkontetów, ale, niestety, za daleko). Jedyne co chciałbym ulepszyć, to wyjmowane pojemniki po bokach. Tak dla łatwiejszego czyszczenia.
Aha. Jeszcze jedno. Trzeba by było dorobić jakieś uchwyty po bokach, żeby można było łatwo przenieść blat w bezpieczne miejsce. Ci, którzy mają małe dzieci zrozumieją. Wyżej, potem wyżej, potem jeszcze wyżej itd. ;))

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
02-05-12 12:53  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

O, teraz to mi sie podoba i chyba nawet sie skusze. Przy większej powierzchni ma to dla mnie sens- moge błyskawicznie zwolnić sobie biurko bez robienia rewolucji wśród "nieładu artystycznego" i odpowiednio "poukładanych" wcześniej wyciętych części ;)
Jeszcze tylko sie zapytam, jakie to ma wymary, bo niemoge sie doczytać nigdzie

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
02-05-12 13:09  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
Izmod   

Myślałem właśnie o tych dwóch rzeczach. Jakiś sposób na przenoszenie by się przydał, próbowałem ze skórzanymi paskami, czy drewnianymi rączkami. Jednak jedno i drugie nie daje mi pewności, że blat obładowany farbkami czy innymi ciężarami nie urwie się. Z kolei wykonanie mocniejszego uchwytu wiązało by się z koniecznością zrobienia czegoś pod spodem, co spowodowało by "kolybanie się" :)

Szufladki można zrobić wysuwane, nie ma takiego problemu, wystarczy przy zamówieniu gdzieś zaznaczyć.
Zamocowane są one po bokach listwami po prostu nie przykleje przegródki do nich :)

Powierzchnia blatu to 90 x 50cm. Oczywiście można spokojnie zrobić blat pod zamówienie, większy czy mniejszy. Cenowo wszystko podobnie wychodzi :)


Korsarz, o ile mnie pamięć nie myli jesteś z Opola, kiedyś po prostu możesz podejść i zobaczyć :)

Pozdrawiam!

 
02-05-12 13:30  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Ja z Opola? :) Skąd takie info? Mińsk Mazowiecki od zawsze i narazie chyba tak zostaje ;) Jeśli mozna robić pod dowolny wymiar to juz wogóle super...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
02-05-12 19:13  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
Izmod   

Musiałem Cię z kimś pomylić :)

Takim małym offtopem, ceny artykułów dentystycznych też poszły w dół :)

 
02-05-12 22:01  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
kocjano 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Co do uchwytów do przenoszenia, to myślę, że można to zrobić wycinając w sklejce podłużne otwory na palce przy brzegach blatu. Wtedy nie trzeba będzie nic dorabiać i nic nie będzie wystawało. Po prostu - zwykłe otwory w formie uchwytów.

Na poniższym przykładzie widać, o co mniej-więcej mi chodzi.

 
03-05-12 12:41  Odp: [N] Przenośny blat modelarski - Izmod
Nietzwietz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Jak kogoś stać to niech kupuje.
Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że każdy układa swoje miejsce pracy pod siebie i sztywne organizerki są nie na miejscu.
Nie dawno się przeprowadzałem i musiałem miejsce pracy wybudować od nowa, mimo, że minął już miesiąc nadal coś przestawiam.
Co dopiero jak bym miał mieć gotowca i to za taką cenę, ale co kto lubi.

--
Stocznia papierowa.
Ukończone: Gneiseneu(1945), Lutzow, Admiral Graff Spee, T 24, HMS Spey, Shimakaze, Garland, Wicher, Gryf, (wszystkie 1:400 JSC)
W stoczni: Fuso (1:200 AH), Blucher (1:400JSC), projekt indywidualny
Oczekują: Kaga (1:200 DB), Lotniskowiec Seydlitz (1:400 JSC), HMS Ajax (1:400 JSC)
Wolne Miasto Gdańsk

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024