FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
22-04-12 13:00  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Aleksander, cenę z okładki widzę, ale mowa też była o bardzo szczególnej promocji. ;-)
I mam nadzieję, że malowanie będzie takie jak na okładce czyli tradycyjne stare, takie jak jeździły np. na Mazowszu (czy też i w innych regionach to nie wiem).

--


 
22-04-12 14:49  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No no, piękna sprawa ten kibelek:):) Jak nic wyląduje u mnie w zasobach. Mam takie pytanie, bom niezmierne ciekaw. Jaki będzie miała numer, no i oczywiście z jakiego MD?

Dla wydawnictwa wielkie brawa za temat !

 
22-04-12 17:58  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
Hator   

Jaki piękny ten "kibelek", aż gwizd idzie. :D
A tak poważniej. Malowanie niebiesko-żółte dla mnie odpowiada, bo jest chyba najbardziej uniwersalne, jak zauważyli przedmówcy. Pomarańczowe i bordowe też widziałem. Niebieskie częściej. Nie wiem dlaczego, ale niebiesko-żółte wagony kojarzą mi się zawsze z moskiewskim metrem. :D Zapowiada się ponad 2,5 metrowa półka. Grunt, aby był dobrze spasowany.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
23-04-12 07:39  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
krzysiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Po jakiego grzyba komuś jest potrzebny dwu i pół metrowy klocek z kartonu , czy taki model nie powinien być wydany co najwyżej w skali 1:45 ??? No chyba ,że chodzi tylko o wydębienie kasy :) !!!

--
Pozdrawiam !

 
23-04-12 09:41  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Nie podoba Ci się to nie kupuj. Jak czytam takie durnowate komentarze to ręce opadają.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
23-04-12 09:44  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
krzysiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

No widzisz jak ja czytam durnowate komentarze to też mi ręce opadają .
Jeszcze zapytam retorycznie , forum służy do wyrażania opinii , czy robienia reklamy .
Moim zdaniem ten model jakby był mniejszy to byłby tańszy i do ogarnięcia . Co w tym durnego ???? I jeszcze myślę , że wydawca nie wydaje modeli z miłości do modelarstwa , tylko z chęci zarobienia kasy .

--

Post zmieniony (23-04-12 10:01)

 
23-04-12 10:33  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Nie podoba Ci się model ani skala w jakiej został wydany ,to omijaj temat szerokim łukiem.
A propos wydawcy-po sprzedaniu tego modelu pojedzie na miesiąc zagranicznych wakacji,a za sprzedaną partię EU 07 kupi sobie Mercolka.
Pomyśl chłopie o kosztach projektu i druku zanim znowu coś klepniesz.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
23-04-12 10:37  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
krzysiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

No cóż ja mogę sobie pozwolić na obiektywizm , a TY ????

--
Pozdrawiam !

 
23-04-12 10:46  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Obiektywnie to ja się wypowiem jak będę miał model w ręku. Póki co pozostaje mi czytać opinie ,,znafcóf".

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
23-04-12 11:08  Odp: [N] EZT EN 57 skala 1:25 Angraf Model
krzysiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Andrzeju mam prośbę szanujmy się nawzajem !

--
Pozdrawiam !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024