FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
28-04-12 20:02  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Zerknij TU

--

 
28-04-12 20:39  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

<Post humorystyczno-oftopowo-nic nie wnoszący, o nic nie oskarżający, proszę nie linczować>

Skoro ma być tylko 700 egzemplarzy to po co 4 cyfrowa ich numeracja?

--

Post zmieniony (28-04-12 20:41)

 
28-04-12 20:45  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Kofi - nie wiem czy to pamiętasz - Jak brzmi!!
;-)))))

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
28-04-12 20:56  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
skom25   

Już oglądałem te fotki, fotel pilota rozwala:P Pewnie ma więcej elementów niż niejeden modelik dla początkujących:D

 
28-04-12 22:07  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Znaczy nie zakupisz, bo i pewnie w empiku nie dostaniesz :)

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
28-04-12 22:09  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Zbig, Ty to mówisz poważnie że go kupisz w empiku? Bo już czasami nie wiem kiedy żartujesz a kiedy poważnie piszesz.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
28-04-12 22:17  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
skom25   

To chyba była ironia w wykonaniu Zbiga. Zaraz zaraz, bo już się pogubiłem, to ten model w końcu będzie dostępny w normalnej sprzedaży czy tylko na zamówienie bezpośrednio u P. Halińskich?

 
28-04-12 22:59  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Miga nie kupię (nie moje zainteresowania), obejrzę i poczytam z chęcią. Do wpisu skłoniły mnie zarzuty o "pisaninie na temat tego modela" i cenie, zupełnie nic nie wnoszące do dyskusji o samym modelu.

Zjawisko "pisaniny" jest dość powszechne i nie dotyczy jedynie miga. Wystarczy spojrzeć choćby na posty dotyczące jakiegokolwiek nowego Małego Modelarza.

Cena, jaka jest każdy widzi. Jedni kupią inni nie. Ci którzy nie kupią może zaoszczędzą na zakupie który i tak jak, wiele pozycji idzie na kupkę w szafie, natomiast nabywcy będą zadowoleni. Pewnie powstanie kilka wspaniałych modeli, które będą cieszyć oko i z chęcią je obejrzę, nawet jeśli będą tam opisy ząbków ;) Nikt nikogo nie zmusza do poniesienia tego kosztu. Wolna wola. Chcesz sklejać szkielety - sklejaj, chcesz sklejać modele za setki pln - sklejaj, nie chcesz - nie sklejaj.

To jedyna moja aktywność w tym temacie. Będę zaglądał tu i do ewentualnych przyszłych relacji. Wolałbym jednak trafić na konkrety o Migu 29, a nie jakieś ironiczne dywagacje i przytyki.

 
29-04-12 08:51  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
scharnhorst   

Witam!!!Tylko na zamówienie bezpośrednio u wydawcy.

 
29-04-12 09:21  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
skom25   

O kurcze, to sobie w empiku nie obejrze:/ A szkoda bo chciałem obejrzeć rysunki itd, więc nie pozostaje nic innego jak czekac na relacje

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024