FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
29-04-12 11:08  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Trzy lata temu latał taki piękny Mig-29 na AirShow w bazie St. Andrews. Miał na grzbiecie piękne, duże logo 303-go. Urzekł mnie tak, że trochę mi go brakuje w tym modelu.

Model powalił mnie na kolana. Instrukcja sklejenia fotela na całą stronę. Łoł. Pięknie zaprojektowany model.

Ja jednak bardziej napalam się na łaciatego mustanga. Mam nadzieję, że będzie jeszcze w sklepach, jak przyjadę na urlop do Polski.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
29-04-12 18:57  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

MBing samolot który widziałeś ma numer 15 i jest to wersja szkolno-bojowa czyli dwumiejscowa. Na razie modelu jeszcze nie mam więc za bardzo nic nie napiszę.
Ze zdjęć rysunków które widzę to fotel pilota jest mocno zdetalizowany, dużo szczegółów.
Darek nie przesadzaj z tym ekspertem:) bo nie wiem gdzie mam się schować.

pozdrawiam

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
29-04-12 20:22  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Thunder909 

 

@Yukikaze
dziekuje !
no i masz taki szczegolny model,szczegolowy zreszta tez ;-)

 
10-05-12 20:02  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Marcin G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Świetny film pokazujący obraz z kokpitu MiGa-29. Mnie najbardziej podoba się sam start - fragment 0.58-3.00. W kilka sekund wzbijamy się w powietrze, przelot nad lotniskiem i potem wysoko w chmury. Czysta poezja :)

http://www.youtube.com/watch?v=2TAIMkkXvdc

--

Post zmieniony (10-05-12 20:03)

 
10-05-12 20:25  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

A w 6.38 minucie przed nosem taki z plecaczkiem na plecach to Partyzant się kręci:)))
pozdrawiam

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
10-05-12 21:05  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Marcin G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Ten z bodyguardem? Pawle, jaki ten internet mały :)

--



Pozdrawiam!
------------------------------------------------------------------------------
"Nie możesz w życiu mieć wszystkiego. Gdzie byś to trzymał?"

 
11-05-12 09:11  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

O rany świetny filmik :-) tam jest tak głośno ;-)?.Pozytywne ciarki mnie przeszły jak to oglądałem.
Partyzant poznałem Cię faktycznie to Ty ;-) nie wiem co robisz w pracy i czy to lubisz, ale chętnie zamieniłbym się na jeden dzień i pobył w pobliżu tych maszyn i wszystkiego co wiąże się z tym.
Rozumiem, że miga już sklejasz tylko relacji brak ?

Pozdro

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
11-05-12 16:22  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Piotrze, po tylu latach pracy przy samolotach to już jednak nie powiem że czuje zachwyt idąc do pracy. Raczej jest już mi to trochę obojętne co nade mną się dzieje, a bardziej mnie interesuje w jakim stanie wróci samolot.
Relacji nie ma bo Mig na razie czeka sobie na biureczku aż skleję coś innego od hala i mniejszego , tak na rozruszanie palców i przypomnienie sobie jak się Hale klei.

pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
03-09-12 18:45  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
rysiu62   

Niemce już go rzeżbią.

--------------------------------
Widzę,rysiu,że zapału Ci nie starcza.
Zatem wyręczę Cię od tego niezmiernie trudnego wysiłku,jakim jest wstawienie linku do relacji,o której byłeś łaskaw wspomnieć...
http://www.kartonbau.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=27966
;->
MARIUSZ

 
03-09-12 19:46  Odp: [N]MIG-29A military Model 1-2/2012r
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Polacy też :D

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024