FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
09-07-12 18:33  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ramm napisał:
"nie lubię rosołu"

A ja zupy mlecznej i góralskiej muzyki. :-))) Witam na czarnym.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
09-07-12 22:23  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Rosół uwielbiam, zupę mleczną lubię nie cierpię szpinaku

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
09-07-12 23:19  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Preferuję żur.

/A już myślałem, że aktualizacja... (<-sorry za offtop )/

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
10-07-12 14:37  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Ramm stary frendzlu mój, nie jest źle! oboje wiemy że najbardziej lubisz makaron z knorra który potem ślicznie zwracasz przed sklepem.. Ja niedługo walną galerię seawolfa;)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
10-07-12 15:12  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Sie macie ludzie.

Zauważyłem, że głupia woda z tłuszczem, zwana rosołem, wzbudziła nie małe poruszenie wśród forumowiczów. Ale to dobrze relacja cieszy się powodzeniem co mnie niezmiernie raduje.

Wy tu sobie offtopujecie, a Lira rośnie. Skleiłem kilka segmentów rufy, aby przetestować nowy klej.


Pragnę zauważyć, bo może na zdjęciach tego nie widać, ale są różnice w kolorach segmentów. Ehh :p

--
Rock Honor Ojczyzna

 
10-07-12 16:38  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Widać, widać - mówi się trudno i lepi się dalej. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
10-07-12 20:54  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No tak , róznice kolorów :( czyli model niesklejalny , szkoda , a tak dobrze Ci szło ;)


pozdro Andrzej

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
10-07-12 21:35  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

O ile faktycznie są takie różnice w kolorach to model z cyklu... nie musiasz sklejać.. wpakuj kasę w kieszeń wydawcy ?:D....
Na szczęscie wiekszość modeli wydawanych w tym kraju jest nie foliowanych i można obadać co za ptica we wnitrz siedzi... a po za tym są fora..i drżyjta wydawcy ..bo ktoś kupi opisze bubla i meżecie zapomnieć o zyskach...chyba że model zacny i dopracowany to jak mówią dzieło mistrza chwali.. A nA koniec moje prywatne motto ...PRODUCENTOM WSPÓŁCZESNYCH BUBLI TYPU MM JUŻ DZIEKUJEMY....nie kupujemy tandety.... Kupiłem...zobaczyłem...z wodą spóściłem..(wsześniej próbująć to coś skleić....) .A tak z mojego hm...40-letniego doświadczenia sklejacza MM ...powiem tyle..nie dziwię się że za młodych lat paliłem na stawach i fontannach wytwory MM... teraz też z chęcią bym to zrobił ..tyle że z racji wieku się wstydzę...

--

 
16-08-12 17:09  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cześć
Andrzeju zobacz jaki ogromny błąd w opracowaniu:


Nie wiem jak to rozwiążę? Malowanie nie wchodzi grę bo zdyskwalifikowałbym się w standardzie.

Rura gotowa, muszę przyznać że źle mi wyszło. Ale coś na to mam nadzieje poradzimy. Zamierzam kadłub zabrać do Rzeszowa na GEKO-PIWKO 18.08.2012r może tam tęgie głowy coś doradzą. A jak nie wyciepnie się model do hasioka.... ;) :P


..... żartuje.

--
Rock Honor Ojczyzna

 
16-08-12 22:56  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Tak sobie myślę, że może w czasie składu ktoś odwrócił rysunek montażowy w lustrzanym odbiciu, żeby ładniej go wkomponować. Miałem podobnie przy Orle z Answera.

Może da się te łopaty śruby przykleić nie tak jak na rysunku, ale odwrotnie - tak jak na zdjęciu. Mają pewnie nadruk obustronny i można je w drugą stronę wyprofilować.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024