FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
27-09-12 23:45  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzień dobry wieczór

Będę pisał prostym językiem. Kiosk został beznadziejnie zaprojektowany. Jest niezgodny z prawdziwą jednostka i sklejało się go dennie. Sklejamy go oczywiście na wręgę i sklejkę bo poco szkielet, szkielet jest dla ciot. Model zamiast bawić wkurza, wkurzają powstałe szczeliny i sklejki. Możecie mi odpisać, ze brak mi umiejętności, ale skoro ja tego nie potrafię ładnie skleić to kto to zrobi, czekam na relację innych?

Na początek jak to powinno wyglądać.




Prawda, że seksownie. :)





To moje już mniej.


Różnice pomiędzy projektem, a oryginałem zostawiam bez komentarza.



Mam gotowe też kilka drobiazgów.



To prawie 90% części modelu także budowę uważam za zakończoną. Model złożyłem. :)

--

Post zmieniony (27-09-12 23:48)

 
28-09-12 00:49  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bat łer is Galeria Końcowa ja sie pytam??

 
28-09-12 15:35  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dopisz jeszcze, że model jest niesklejalny, wtedy jak spadne ze stołka czytając powyższe powinienem się nie pozbierać :)

Jak bawi Cię wierny oryginał a nie model to sobie zaprojektuj.
Bym zapomniał, popracuj nad łączeniami, (pytałeś kto je zrobi lepiej) ja bym je zrobił lepiej ale nie będę nic udowadniał, pokaże niebawem równie skomplikowane ;)
--

Post zmieniony (28-09-12 15:39)

 
28-09-12 16:32  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Szebera wyjaśnij mi pojęcie "prace nad łączeniem".
Zacytuj którym miejscu napisałem "kto to zrobi lepiej". Pokaż mi to palcem bo chce uwierzyć, że śnię.
Jak będę chciał dobrze zaprojektowany model to sobie kupię coś co zaprojektował Adrian Kacz.
--

Post zmieniony (28-09-12 16:53)

 
28-09-12 17:47  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Prociak studenciku kochany absolwenciku arogancki niech Ci się troszkę ciśnienie spuści - apropo Twoich cytatów to powinieneś kojarzyć konteksty ;) Trzebabyło sobie kupić wcześniej "dobrze zaprojektowany model" i sklejać a nie panoszyć się nad czymś co cie wkurza. Jest taka fajna nazwa "kosz" i jemu możesz wytłumaczyć Twoje nerwówki nad modelem.

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
28-09-12 17:55  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

ha ha

--
Rock Honor Ojczyzna

 
28-09-12 18:43  Odp: [R] Modelik / Okręt podwodny projektu 705 Лира (Alfa) 1:200
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Panowie wolnego wolnego podejrzewam iż bez browca w Przeciszowie do jedynie słusznego konsensusu nie dojdziemy. Tam rozwiążemy kwadraturę koła.

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024