FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-07-12 07:58  [recenzja] HMS Lance, WAK, skala 1/200
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Nie jest to jakaś szalona nowość, niemniej okręt piękny. Model wygląda, że też.

RECENZJA

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-07-12 08:03  Odp: [recenzja] HMS Lance, WAK, skala 1/200
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

To kiedy zaczynasz?:)

 
18-07-12 08:20  Odp: [recenzja] HMS Lance, WAK, skala 1/200
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Jak odgruzuję pochylnie w stoczni.
Strasznie mi się podobają brytyjskie niszczyciele, no co ja za to mogę. A teraz, jak dłubię Orkana, to dwa razy bardziej.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-07-12 08:47  Odp: [recenzja] HMS Lance, WAK, skala 1/200
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Oczywiscie, że złożę, niech tylko sama ze sobą uzgodnię potrzeby.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-07-12 13:56  Odp: [recenzja] HMS Lance, WAK, skala 1/200
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Czekam na Twoją relacje z "Lance" w roli głównej :)

Mam dodatkową prośbę, myślę że wielu użytkowników mnie poprze, Traktuje konradusa jako swoiste encyklopedię wiedzy z relacjami, recenzjami techniką itp itd. Gdy znajduje temat z dopiskiem [Recenzja] to klikając weń spodziewam się takowej. Recenzja "Lance" podana na Twój sposób jest raczej linkiem do bloga (którego także czytam i na który z wielką radością i ciekawością zaglądam) a nie właściwą recenzją. W obecnej formie pasowałaby raczej do działu np. "Linki" (o ile taki konradus posiada) lub "Carton Cafe"
Czy możesz Kasiu skopiować tekst i fotki z bloga i wsadzić je tu, np z dopiskiem "tekst pochodzi z bloga" i link?

Pozdrawiam
Tomek

PS. Niedoświadczeni użytkownicy forum są na starcie ustawiani do pionu za [Relacje] z budowy bez zdjęć, starajmy się dawać im dobry przykład i nie róbmy [Recenzji] bez recenzji, [Galerii] bez fotek...

Post zmieniony (18-07-12 14:00)

 
18-07-12 14:00  Odp: [recenzja] HMS Lance, WAK, skala 1/200
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Właśnie z tym kopiowaniem mam niejaki problem. Mój blog nie pozwala mi na posługiwanie się Ctrl+c i Ctrl+v, każe od nowa ładować zdjęcia, etc. A to już dla mojego lenistwa za wiele. Pomyślę, jak to uporządkować.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-07-12 14:05  Odp: [recenzja] HMS Lance, WAK, skala 1/200
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Jak da się tekst skopiować (a da) to już dobrze, te 21 fotek (jak w tym przypadku) można przemęczyć i ręcznie dodać w ramach czynu społecznego dla dobra Konradusa ;)

Edit. czekam z niecierpliwością na Twoją budowę Lance ale najpierw zobaczyłbym jak likwidujesz nawis i pokazujesz finalną galerię Liwadii :)

Post zmieniony (18-07-12 14:07)

 
18-07-12 19:30  Odp: [recenzja] HMS Lance, WAK, skala 1/200
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Dzięki za prezentację,zastanawiałem się nad kupnem właśnie tego modelu,i teraz wiem że go kupię
Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024