FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
25-07-12 17:53  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jedyne co mi się nie podoba to te ślady paskowego koloru. Nie wiem co one mają sugerować, czy jakieś przetarcia, zakurzenie czy wyblaknięcie koloru.
Może na skończonym modelu będą się dobrze prezentować.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
25-07-12 17:59  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
rs77   

w wątku o nowym spicie na papermodelsach piszą coś że tak ma być, tzw 'ślady niestarannego malowania' ;)

 
27-07-12 17:41  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
skom25   

A ja czuje się zawiedziony, papier wydaje mi się jakiś cieńszy niż zwykle, mało nasycone kolory zwłaszcza we wnętrzu i coś czegoś nie cierpię... części na tylnej okładce...

 
28-07-12 15:27  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ja dziś wziąłem do ręki w EMPIK-u. O rany, co numer to bardziej cienki! Ale poziom skomplikowania niektórych elementów dochodzi do granic absurdu! :) Jak zobaczyłem rysunek środka kabiny pilota i przedziału tuż za nią to grzecznie odłożyłem na półkę. :) Jak dla mnie to hardcore tymbardziej że i tak większości nie widać. Chyba że buduje się z odsłoniętym fragmentem poszycia. Masakra!

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
28-07-12 15:54  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
skom25   

Raziel_3

To prawda, ja też obejrzałem w empiku i pierwsze co mi przyszło do głowy że cholernie cienki zeszyt i napewno czegoś brakuje... nie brakowało... Ale dobrze że jest co kupować:D

 
28-07-12 17:33  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

a pewnie że dobrze! Mam nadzieję, że wydawnictwo jednak niedługo zaskoczy czymś nowym.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
28-07-12 17:47  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Raziel_3 :

a pewnie że dobrze! Mam nadzieję, że wydawnictwo jednak niedługo zaskoczy czymś nowym.





no... pewnie nowy messerek BF 109 w malowaniu "Wesoły Helmut" z różowym paskiem identyfikacyjnym...

 
28-07-12 17:51  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

vansen - gdyby to był fejsbóg to bym to "zalajkował" ;) A się usmiałem

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
29-07-12 04:18  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Sleepwalker 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Próbuję usilnie znależć powód tej radości.

--
God created Arrakis to train the faithful.

 
29-07-12 09:50  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
skom25   

Zbig

Czemu wynaturzone? Dla mnie jest OK że są powtórki a raz czy dwa na rok nowość, dlaczego? Dlatego że jak ktoś nie ma danego modelu może go sobie kupić w najbliższym empiku/kiosku w nowym najświeższym wydaniu a nie zamiawiać z internetu gdzie jak wiadomo dzieją się czasami różne ciekawe rzeczy... (ostatnio przepadła mi paczka ze 100 sztukami ostrzy, wszystko dzięki kochanej poczcie polskiej....)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024