FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
29-07-12 16:46  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dla mnie te przetarcia wyglądają bardzo dobrze i pewnie wkrótce ktoś ten model sklei i naocznie się przekonamy o tym.
Czytając wypowiedzi ZbiG zastanawiam się,czy nie jesteś w swoich wypowiedziach w stosunku do tego wydawnictwa kontrowersyjny - niby coś tam chwalisz,a tak na prawdę to są to jakieś przytyki. Wynaturzeniem to raczej była Twoja relacja ze sklejania szkieletu Jaka : ) Tak w ogóle to dziwię się,że nie klejąc modeli z AH jednocześnie tak intensywnie udzielasz się w tematach poświęconych ich modelom.Kompleks jakiś ?

 
29-07-12 18:37  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

@skom25- może źle trafiłeś?? Ja kiedyś kupowałem przez net i wszystko doszło bez problemu. I "Takao" od Mistrza Hala i "Ticonderoga" z HMV. [ale kupowałem przez gpm.pl] Tak, od Mistrza Hala. Nie rozumiem jego polityki wydawniczej, fakt, jest nieco wynaturzona, ale modele wydaje na mistrzowskim poziomie. I za to mu się należą "okluski" A za te polityke to rózga. Z różową wstążeczką, coby miał wzornik koloru na pas identyfikacyjny dla następnego Messia ;)

 
29-07-12 18:52  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Airman   

Wynaturzeni to jesteście ludzie Wy. Jak wam się nie podoba to nie kupujcie od Hala modeli. Nikt wam na siłę tego nie każe robić. Jak już we wcześniejszych wypowiedziach wspominałem, że jeżeli modele które wydaje AH się sprzedają to znaczy, że ludziom się podobają i dlatego AH wydaje takie modele i tyle. Nie jesteście pępkami świata i jeżeli większość jest zadowolona to znaczy, że to wy stanowicie margines. Na polskim rynku jest tyle modeli (chociażby można wejść na stronę GPM) że każdy kartonowy malkontent znajdzie tyle modeli, że przez całe swoje życie nie byłby w stanie wszystkich skleić. Wydawnictwo AH się bez was obejdzie i bez waszego zrzędzenia, które staję się nudne do wyrzygania...

 
29-07-12 19:09  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Amen.

 
29-07-12 21:18  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
skom25   

Airman- zgadzam się w 100%
Vansen- Ja to nigdy nie miałem farta z pocztą, zawsze coś się opóźniało itd, ale wręgi od Hala doszły w zaskakującym tempie, w czwartek zamówione w poniedziałek rano już były.

 
29-07-12 22:02  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Ramolot 

Na Forum:
Galerie - 1
 

To jest zaskakujące tempo?
Zamówiłem modele w GPM około godziny 17, a następnego dnia przed południem już przyniósł mi je listonosz. A ode mnie do Łodzi jest 160 km.

Post zmieniony (29-07-12 22:07)

 
30-07-12 00:30  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
grzegorz   

A ja na swoją przesyłkę czekałem półtora miecha ,przesyłka dwa razy wracała da p.Halinskiego

 
07-10-12 18:56  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Czy już przypadkiem nie nadeszła pora na ujawnienie co będzie tą nowością nowością pażdziernikową : ) Zimno się robi - czas rozgrzać te ledwo tlące się resztki entuzjazmu w temacie nowe modele : )

 
07-10-12 22:24  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Na stronie wydawnictwa http://halinski.com.pl/index.php?link=1 jest informacja o Hawker Tempest V, nawet z okładką ;)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
07-10-12 22:39  Odp: [N] Nowy numer Kartonowego Arsenału 3/2012 - Spitfire Vc Trop
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

za 48złociszy...;////

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024