FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14 
21-07-12 18:43  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

A gdzie jest taka relacja miga-29.?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
21-07-12 18:53  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Zgadzam się z z Vansenem brakuje kalkomanii do pojazdów, nr farb , ale i do krętów by się przydała. Aktualnie kleję "Danę" 1/25 i brakuje mi kalkomanii np. z Afganistanu, "FIONA" itd Pozdrowienia Sławek

 
21-07-12 19:00  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Air_22 nie jestem pewien, czy mogę podać adres forum na którym odbywa się sklejanie MiG-29 ?

 
21-07-12 19:24  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
Hator   

@SzalonyRysiu

Twój pomysł wg mnie wydaje się ciekawy. Zastanawiam się, jakim uproszczeniom poddasz wymieniony przez Ciebie model Sokoła i w jakiej on będzie skali. Te wydane przez GPM są wg mnie proste. Z wnętrzem ograniczonym do części pilota/nawigatora. Naturalnie te projekty mają swoje lata.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
21-07-12 19:29  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam, ja regularnie przeglądam sobie 2 relacje:
http://www.kartonist.de/wbb2/thread.php?threadid=9416
i http://www.kartonowki.pl/index.php?mA=theMenu&wM=3&plugA=thePlugin&plugI=3&forA=theArticle&forI=1705
Pewnie o którąś z tych chodzi, jak nie, to proszę podlinkować ;)

Pozdrawiam

--

 
21-07-12 19:48  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja regularnie przeglądam tą drugą,a teraz będę oglądał z przyjemnością i tą pierwszą - dzięki Cordel za ten link.

 
21-07-12 23:13  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Halogen: ....łączenia segmentów po rzeczywistych liniach łączenia blach poszycia.... zgadzam się z Tobą w 100% dotyczy to nie tylko samolotów - okrętów też, szczególnie tych z nitowanym kadłubem.
Od siebie dorzucę......Drukowanie numeru elementu również po drugiej stronie kartki (obecnie nie zadrukowanej) Przy wyciętych kilku elementach, czasami trudno spamiętać który element ma jaki numer.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
22-07-12 00:55  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
rs77   

ja przy wycinaniu pisze sobie nr części ołówkiem po niezadrukowanej stronie jeśli jest taka potrzeba

chyba nie warto zaprzątać głów wydawców takimi bajerami ;)

Post zmieniony (22-07-12 00:56)

 
22-07-12 08:28  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Nie wiem czy już ktoś o tym wspomniał, ale mi brakuje w modelach lepszej jakości druku offsetowego. Zwłaszcza elementów wyposażenia jak np. tablice zegarów, panele urządzeń itp.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
22-07-12 19:04  Odp: [Dyskusja] Czego wam brakuje w modelach
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Wydawcy modeli tak już nas rozpieszczają spełniając różne zachcianki, więc nie widzę problemu,aby zaczęli produkować kalkomanie na tablice przyrządów, tabliczki znamionowe,czy inne napisy eksploatacyjne,które w druku offsetowym nie zawsze wychodzą odpowiedniej jakości, W ostateczności można zakupić zestaw kalkomanii do modeli plastikowych w skali 1:32.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024