FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
24-09-12 21:28  [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tak, tak, tam gdzie żaden wydawca się nie podejmie, tak wkracza świat z kartonu... Efekty, no cóż, wszystko ma swoje dodatnie minusy i ujemne plusy albo jakoś tak ;-)

w każdym razie gdyby nie ŚzK takie cacko by się zmarnowało, ale pewnie i tak jeszcze nie raz na tym skromnym wydawnictwie krytycy swojego psiaka powieszą. Model jest rewelacyjny, szczegółów multum, zresztą kto tylko trochę interesuje się tematem na pewno trafił na odpowiedni wątek i nie muszę go zbytnio przekonywać że autor, czyli Pan Krzysztof Golec, szczerze do zadania się przyłożył i temat wykonał na 6 z plusem. Wydanie w formacie A3, 9 stron części, 2 strony rysunków, opis po polsku i angielsku. Cena 55 zł, moim zdaniem na prawdę warto, ale rację mają Ci co napiszą że nie jest to w pełni obiektywna opinia. Model zabieram ze sobą do Przeciszowa, więc komu będzie dane się zjawić będzie mógł ocenić sam czy warto.





Zapraszam do zakup i do wzięcia udziału w konkursie wydawnictwa, szczegóły i sklep na stronie http://www.swiatzkartonu.eu

--

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
24-09-12 22:15  Odp: [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Mnie nie trzeba przekonywać do tego modelu. Przeważają te dodatnie plusy :-)
Pzdr

 
25-09-12 07:33  Odp: [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
Tarsus Valorum 

 

Coś mi się wydaje, że i ja się skuszę po ten model.

...a kolejka na matę rośnie niemiłosiernie :)

 
25-09-12 08:21  Odp: [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
cfemar   

Cudo...

 
25-09-12 09:41  Odp: [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
DaFiX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5


 - 1

Jak ja lubię takie okręciki, gdzie niby taki maluszek a tak zdetalizowany. Czas odłożyć troszku kasy na ten model.

--
Pozdrawiam Kacper

 
25-09-12 22:45  Odp: [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
Roberto   

Również przy tym modelu , jako potencjalny nabywca , mam pytanie - jaką metodą będzie ten model drukowany , druk cyfrowy czy offset ? Dziękuję .

--
Pozdrawiam .

 
25-09-12 23:06  Odp: [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Więc również przy tym modelu Ci odpowiem - cyfra. I tak jeszcze taka dygresja, jak popyt będzie tak spadał, to niedługo wszystkie wydawnictwa będą kombinować z cyfrą, albo będą musiały dokładać do interesu.

Tak się składa że jak nawet pojawi się fajny temat (i nie jest to tylko moja opinia) to wszyscy krzyczą "muszę to mieć", ale jakoś nie przekłada się to na sprzedaż, hurtownie pobiorą i później leży na półkach.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
26-09-12 07:10  Odp: [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
UUUUUUU pierwszy okręt w SzK. Taron78 - moje gratulacje.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
27-09-12 14:28  Odp: [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
Futer 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Do mnie już dotarł :) ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Lekko błyszczący ale przy druku cyfrowym tak już zdaje się jest. Przesyłka opakowana konkretnie ale poczta i tak dała radę ciut nadgnieść:( Przewidywane są jakieś dodatki? wręgi niekoniecznie ale już lufy toczone chętnie bym nabył

 
27-09-12 21:27  Odp: [N] Śzk 019 Abercrombie 1:200
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Więc również przy tym modelu Ci odpowiem - cyfra. I tak jeszcze taka dygresja, jak popyt będzie tak spadał, to niedługo wszystkie wydawnictwa będą kombinować z cyfrą, albo będą musiały dokładać do interesu.

Tak się składa że jak nawet pojawi się fajny temat (i nie jest to tylko moja opinia) to wszyscy krzyczą "muszę to mieć", ale jakoś nie przekłada się to na sprzedaż, hurtownie pobiorą i później leży na półkach.


Tak to jest, każdy by chciał mieć nowowydany fajny temat, ale czasy idą ciężkie i niestety trzeba oszczędzać na rzeczach zbędnych, czyli m.in. na hobby... A ponieważ wiekszosc modelarzy ma szafki zapełnione modelami w 2D, to wychodzą oni z założenia, że lepiej zaoszczędzić te paredziesiąt złotych, bo jak sie bedzie chciało posklejać, to itak coś tam zawsze na kupce leży... A przynajmniej ja tak mam...

A jeśli chodzi o opłacalność druku względem nakładu, to już jednak nie są czasy, gdy poza dofinansowywanym MM działały może ze cztery "grubsze" wydawnictwa i mogły sobie pozwalac na wiekszy nakład...

Na monitorek na pewno bym sie skusił, ale.... tymczasowo poprostu i prozaicznie nie mam kasy, i mimo szczerych chęci na posiadanie, na razie odpuszczę...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024