FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-10-12 12:58  [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Włoski lekki krążownik z I wojny światowej. Klasyczna 3-kominowa sylwetka z początku XX wieku. Model nieskomplikowany i stosunkowo łatwy w budowie. Autor: Michał Glock. Uprzedzam pytania: nie posiadam niestety zdjęć modelu próbnego. Zeszyt A4 zawiera 10 arkuszy z częściami do wycinania. Cena detaliczna modelu wynosi 35,00 zł. brutto. Do modelu dostępny jest zestaw wręg i detali wycinanych laserowo w cenie detalicznej 25,00 zł.
Model i zestaw laserowocięty są już dostępne w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym, tam też można obejrzeć przykładowe arkusze z częściami, rysunki montażowe i zdjęcie zestawu wycinanego laserem.
UWAGA: zamówienia będą realizowane dopiero po 15 października.



--
JOL

 
05-10-12 13:40  Odp: [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Tak, jasne. A ja od 4 lat nie miałam podwyżki. Skąd mam brać kasę na te wszystkie modele, a?

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-10-12 14:26  Odp: [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
Wolf1128 

Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13
 

Piękny.Dla mnie pozycja obowiązkowa:-D

 
05-10-12 14:38  Odp: [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

viltianus napisała:
A ja od 4 lat nie miałam podwyżki.

A co ja, emeryt mam powiedzieć. Dobrze chociaż, że toto nie ma skrzydełek.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
05-10-12 15:35  Odp: [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
ROBO 

 - 10

...spokojnie ,nie wy jedni :(

dobrze,ze cos sie rusza w temacie pierwszowojennym ....

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
05-10-12 20:01  Odp: [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Ano dobrze. Temat fajny, egzotyczny wręcz, i zapewne zassam. :-)

Ja mam natomiast nadzieję, że Okie nie jest jedyną pozycją ze 'starej amerykańszczyzny' w modelikowych planach wydawniczych. ;-)

--

m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
05-10-12 22:55  Odp: [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
Wolf1128 

Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13
 

Ja wcale nie miałem podwyżki:-D nie zaznałem jeszcze tego błogiego stanu jako że pracuje dopiero 5 lat ale ten zacny Włoch jest obowiązkowy:)
Przyznajcie że jest to rodzynek w świecie kartonowych okrętów,wszędzie te japonce i niemiaszki II wojenne a tu takie cudo.mmm

 
06-10-12 13:32  Odp: [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Jest na to rada /ja tak czynię, bo od marca bez pracy/ - zawsze w domu, / dom jak wiadomo obrasta/ są różne różności już zbędne więc sukcesywnie puszczam je na Allegro po nie wygórowanych cenach. Nie przypuszczałem co ludzie kupią - np. starą btl po denaturacie, blaszane pudełka, abażur lampki itp.itd. No i się uzbiera na jakiś "szmatopłat".

 
28-10-12 09:00  Odp: [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
Teledzin   

Mam ten model. Projekt modelu wykończeniem jak i szatą graficzną bardzo przypomina model kajzerowskiego krążownika ELBING z tego samego wydawnictwa.
Pozdrawiam

--
Sklejam, bo lubię...

 
28-10-12 15:17  Odp: [nowość: MODELIK 19/12] krążownik QUATRO
El Diablo 

 

W życiu nie słyszałem o takim krążowniku.
Słyszałem o Audi Quatro na przykład, ale o włoskim okręcie? Nigdy!
Autor zrobił sobie literówkę, wydawca nie sprawdził, no i mamy ZONKA wielkimi czerwonymi literami na środku okładki.
Choćby nie wiadomo jak fajny był model, wstyd. Co sobie o nas pomyślą "zagramaniczniki" kiedy to kupią? Śmiech będzie z nas na forach...
Ale i tak kupię, bo okręcik mniamuśny:)
Jeszcze jakby autor dał się namówić na Marsala czy Amalfi do kompletu, to by było super...

--
Pozdrawiam - El Diablo
----------------------------------
Militaria - Modele...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024