FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-10-12 15:45  [Recenzja]SM03 angraf MODEL
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Na wystawie w Przeciszowie udało mi się nabyć SM03, no i tak sobie pomyślałem, że może kogoś zainteresuje co tam w środku :)
Opracowanie modelu Adrian Wandtke, testował Stanisław Zań. Domyślam się, że to nasz forumowy kolega Stanisław Z :) Jeśli się mylę przepraszam. Projekt okładki Andrzej Rutkowiak. Model w formacie mi nieznanym wymiary to230x316mm. Ciekawa grafika na okładce. W środku 5 miękkich kartek z instr. plus szablony wręg. Samej wycinanki to chyba 8 lub 9 kartek ( teraz dokładnie nie wiem, bo mi się zdarzyło go napocząć:):) ) Kolory według mnie fajne, żywy czerwony na wiązarach i kołach, pomarańczowa czołownica. Budka maszynisty ciemno zielona. I czas na kilka fotek -





Do modelu są również dostępne laserki. Ja zakupiłem zestaw bez kół, bo interesowały mnie w nim najbardziej blachy ryflowane i tabliczki FABLOK.
pozdr Marcin

 
06-10-12 20:25  Odp: [Recenzja]SM03 angraf MODEL
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

No to jedziesz kolego z tematem, czekam z niecierpliwością.

--

 
06-10-12 20:41  Odp: [Recenzja]SM03 angraf MODEL
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

W poniedziałek postaram się pokazać kilka fotek . W chwili obecnej nie mam możliwości
korzystania z fotosika.

Pozdrawiam- staszek.

--

 
06-10-12 21:27  Odp: [Recenzja]SM03 angraf MODEL
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

imageshack jest za free, precz z fotosikiem!

--

 
06-10-12 22:52  Odp: [Recenzja]SM03 angraf MODEL
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Staszek popieram Roberta, tylko imageshack :-)
Aaa i jeszcze zapomniałem, wydawnictwo na okładce (z tyłu) zapowiada oprócz wagonu 120A - SM48 i Pt31, także będzie się działo :-))

Post zmieniony (06-10-12 23:07)

 
06-10-12 23:35  Odp: [Recenzja]SM03 angraf MODEL
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

no to jest dla mnie pozycja obowiązkowa. Fajny model się zapowiada.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024