FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
08-10-12 14:20  Odp: [G] SAMOBIEZNA ARMATA "DANA" 1/25 firmy Ripper Works
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Witam
Gratulacje . Model prezentuje się zacnie. Tym bardziej , że jest on przeskalowany.
Sam miałem go w planach projektować. Jednak widzę ,że nie ma to większego sensu ze względu na to,że z 1/35 wyszedł on całkiem nieźle, a po drugie prawie zerowy odzew może być przyczyną ,że model kiepsko by się sprzedawał. Tutaj też widać zacofanie ludzi i brak zainteresowania takim sprzętem. Jak się nie narysuje Tygrysa , Pantery kolejnego T34 czy innego wałkowanego tematu to z jakimkolwiek zainteresowaniem kiepsko. A szkoda bo jest tyle fajnych tematów.

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
08-10-12 18:35  Odp: [G] SAMOBIEZNA ARMATA "DANA" 1/25 firmy Ripper Works
Hator   

Marku,
Jak widzisz, odzew wcale nie jest zerowy. Tutaj masz efekt końcowy, galerię. Przy relacji na pewno byłaby większa dyskusja. ;-)
Model bardzo ładnie się prezentuje.

Ps.
Co do wydawanych modeli sprzętu wojskowego, to większość wie jak jest. Na mnie nie robią wrażenia modele, które wymieniłeś, mimo, że zawsze znajdą swoje miejsce na rynku. Nie tylko Tobie brakuje sprzętu wojskowego innego, niż niemieckie koty. czy sowieckie "rudzielce". Na szczęście powoli, bardzo powoli się to zmienia. :-)

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
08-10-12 19:00  Odp: [G] SAMOBIEZNA ARMATA "DANA" 1/25 firmy Ripper Works
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

A mnie bardzo podoba się ten model przeskalowany, zaprojektowany i wykonany przez mojego imiennika Sławka.
Nie było go dotąd w tej skali na rynku modelarskim i dla pasjonatów współczesnego wyposażenia WP jest według mnie "perełką".
Tylko mam do wykonawcy, jeśli mogę jedną uwagę, za którą przepraszam z góry i to nie do dobrego modelu, ale do zdjęć. Rozumiem, że Kolega chciał jak najlepiej poprawić oświetlenie, aby zobaczyć wnętrze, ale zdjęcia robił Kolega w pełnym słońcu i dodatkowo otoczył z każdej strony obiekt fotografowany gładkimi, białymi "ekranami", które jeszcze dodatkowo odbijają światło. Stąd na wielu z nich głębokie cienie deformujące widok detali i mocne kontrasty utrudniające zobaczenie niektórych szczegółów oraz przejaskrawione trochę, nienaturalne barwy malowania maskującego. Ale cały model jet OK!

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
12-10-12 17:50  Odp: [G] SAMOBIEZNA ARMATA "DANA" 1/25 firmy Ripper Works
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, dziękuję za słowa uznania, a co do zdjęć to zgadzam się całkowicie z p. Sławomirem. Na stoczni "Pomornik" ale 1/100, a w dalszej kolejności radziecka korweta "Miraż" też 1/00. Pozdrawiam.

 
12-10-12 19:25  Odp: [G] SAMOBIEZNA ARMATA "DANA" 1/25 firmy Ripper Works
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. ,,Na stoczni "Pomornik" ale 1/100, a w dalszej kolejności radziecka korweta "Miraż" też 1/100" - a czemu relacji nie ma, a ? :) A na poważnie nie widziałem relacji z budowy tych okrętów i mogłyby być ciekawe w Twoim wykonaniu.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024