FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
28-10-12 19:08  Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ZbiGu ja ten model jak zobaczyłem, dzięki andymu, to przedstawiał bym jako wzór dla współczesnych projektantów jak ma wyglądać model dla początkujących. Od spraw konstrukcyjnych poczynając na graficznych kończąc. Mimo ręcznej kreski i niedoskonałej "poligrafii" strona graficzna jest na wręcz niedoścignionym poziomie. Od razu widać kunszt projektowo-konstruktorski autora opracowania. Tu wszystkie elementy są przemyślane od początku do końca z uwzględnieniem do kogo model jest adresowany. To niestety w dzisiejszych czasach jest rzecz niespotykana, nad czym bardzo ubolewam ;-( A przecież od strony poligraficzno-technicznej niestanowi to żadnego problemu. Ale czy ktoś podejmie wyzwanie? Swego czasu pierwszy krok wykonał Lech, ale jest to jeszcze zbyt mało żeby mówić o choćby przysłowiowej "jaskółce". Jeżeli tylko uda mi się gdzieś dostać Żaka na pewno wcześniej czy później skleję go sobie, bo jest tego wart pod każdym względem.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja/Galeria] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
andy 4043 27-10-12 18:32
 Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
OSTOJA 484 27-10-12 19:36
 Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
andy 457 27-10-12 20:30
 Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
andy 396 28-10-12 17:41
 Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
marek1 394 28-10-12 18:28
 Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
andy 390 28-10-12 18:50
 Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
Chopin 431 28-10-12 19:08
 Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
Ryszard 446 28-10-12 19:23
 Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
marek1 483 28-10-12 19:30
 Odp: [Relacja] Żak 4 wyd. MON - wydruk  nowe
Ryszard 1298 29-10-12 11:08

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024