FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-01-12 20:58  APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Drodzy Modelarze

Niedawno pożegnaliśmy rok 2011, i powitaliśmy kolejne 365 dni w których czekają nas liczne imprezy modelarskie, wystawy i konkursy. Kolejny okres wielu relacji na forach oraz zmagań z kartonem.
Jedni z Nas będą mierzyć się z papierową materią inni z ciężką chorobą.

Chciałbym przypomnieć Wam o naszym koledze Łukaszu Głowackim, który cierpi na mukowiscydoze i już po raz trzeci wspólnie z Wami wspomóc go w tej nierównej walce. Łukasz Głowacki – syriusz, od urodzenia cierpi i zmaga się z mukowiscydozą, koszty leczenia są bardzo duże i znacznie przewyższają możliwości finansowe Łukasza.

Drodzy koledzy, chciałbym Was prosić abyście i w tym roku wspomogli Łukasza Głowackiego w walce z jego choroba po przez oddanie 1% podatku, lub przekazanie dobrowolnej darowizny na jego subkonto w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowizcydozą. Pamiętajmy że oddanie 1% nic nas nie kosztuje, a drugiej osobie może ratować życie, dlatego tak ważne jest aby nie zmarnować tej szansy.

W ubiegłym roku dzięki Waszej hojności udało nazbierać się bardzo znaczącą sumę, która przeznaczona została na lekarstwa i rehabilitacje. Mam nadzieje ze i w tym roku grono modelarskie nie zapomni o chorym koledze.

Wszystkich tych, którzy zechcą włączyć się akcji zapraszam do odwiedzenia strony Łukasza, znajduje się tam dokładny opis, jak krok po kroku wypełnić wniosek o przekazanie 1% podatku, oraz niezbędne informacje do przekazania dobrowolnej darowizny na subkonto.

http://www.syriusz.tkdami.net/

Podaruj 1% podatku

KRS 0000064892

Konieczne jest wpisanie w rubryce:

"Informacje Uzupełniające", cel szczegółowy 1%"

1% Łukasz Głowacki


Każda pomoc jest bardzo potrzebna i za każdą z góry serdecznie dziękujemy.

Pozdrawiam


--

Post zmieniony (28-02-12 13:19)

 
25-01-12 12:31  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Mój procent (zaokrąglony do góry :-) ma jak w banku. I jeszcze innych spróbuję namówić.

 
01-02-12 02:50  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

jak co roku Marcinie :-)

--
DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

 
02-02-12 08:43  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Ja z Żonką również przyłączamy się do akcji:)

 
05-02-12 16:24  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
@nioł stróż 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W zeszłym roku odpisałem i w tym odpisze, znajomych których będę miał okazję rozliczać przekonam do tego samego.

--
Always look on the bright side of life.

Walka z marzeniami trwa...................

 
07-02-12 22:49  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Dzięki bardzo ! Wszystkim! ;)

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
17-02-12 22:57  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Od mojej rodzinki też będzie procent.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
19-02-12 01:59  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
ROBO 

 - 10

..dopisze sie i ja :) wiem co to choroba ...

Łukaszu - zdrowia ...

pozdrawiam.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
20-02-12 11:09  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Łukasz, poszło. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
20-02-12 18:52  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
scorpions 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13
 

Ode mnie przekazane. Trzymaj się.

 
23-02-12 21:11  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

I mojego wsparcia nie zabraknie.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
24-02-12 20:02  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
MOS Kiernozia 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 31

Ja już obiecałem innemu potrzebującemu dziecku - ale dam znać znajomym w pracy- na pewno pomogą :-) .Pozdrawiam

 
24-02-12 22:06  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Przekazałem 1% dla Ciebie Łukaszu. Życzę dużo zdrówka i owocnych modeli oczywiście. U mnie trochę mało czasu.
Ryś.

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
26-02-12 00:18  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Niestety, ja swoje 1% przekazałem dla http://www.bratbratu.pl/ .
Wybacz.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
27-02-12 16:43  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Metal_MAN   

1% dla ciebie Lukasz. Pozdrawiam Michał

 
04-03-12 12:20  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Coś nam podwieszenie szwankuje.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
04-03-12 12:47  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Rajkub napisał: Coś nam podwieszenie szwankuje.

To "podwieszenie" pojawia się jak się odświeży stronę.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
04-03-12 13:11  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Niestety nie za każdym razem.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
05-03-12 19:38  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

U mnie jak na razie wątek cały czas utrzymuje się na samym wierzchu.

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
07-03-12 12:20  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
El Diablo 

 

Uff, uporałem się z PIT-em wreszcie.
1% dla Ciebie. Zdrowia życzę.

--
Pozdrawiam - El Diablo
----------------------------------
Militaria - Modele...

 
22-03-12 19:04  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
grzegorz   

Przepraszam że spytam czy w tym roku jak w poprzednich będziemy wystawiac aukcje dla SYRIUSZA

 
22-03-12 19:58  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jakby co, to mój 1 % dla Ciebie już poszedł. A oprócz tego ekstra "money transfer" wprost na konto :-)

 
23-03-12 15:37  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

No i ja również przekazałem swój 1%

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
24-03-12 17:53  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

W imieniu i na prośbę syriusza który obecnie przebywa w szpitalu w Warszawie, pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

grzegorz odpowiadając na Twoje pytanie, myślę ze i w tym roku spróbujemy zorganizować jakieś aukcje ;).

--

Post zmieniony (24-03-12 17:54)

 
24-03-12 19:30  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
No ja myślę ;)
SYRIUSZ - zdrówka życzę.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
24-03-12 19:58  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ja już się szykuję na aukcję: i "wystawienniczo", choć na pewno nie przebiję mojego zeszłorocznego hitu Białego Kruka (tfu! Czarnej Wrony) czyli Weyersa z 1941 roku jak i "kupowanniczo" :-)

Przy okazji: podajcie, co by WAS bardzo interesowało, może akurat to mam w swoich zbiorach?????

 
25-03-12 08:37  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Akra - a nie masz drugiego egzeplarza Czarnej Wrony. Może w tym roku udało by mi się wygrać licytację z Janiszem ;).
Pytasz się grzecznie co nas interesuje - mnie osobiście na przykład bardzo interesuje Twój projekt (oryginał) - King George V - który jakiś czas temu ukazał się w Małym Modelarzu ;).

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
25-03-12 12:24  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

SZKUTNIKU: Oryginalne rysunki narysowane rapidografem na kalce technicznej (bo o to chyba Ci chodzi?) powinny wciąż być w archiwum Małego Modelarza...

 
25-03-12 16:15  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Wielka szkoda - myślałem że Ci oddali po wydrukowaniu :(

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
27-03-12 21:59  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
DarkLord 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 1

I ja ze swojej strony także przekazałem swój 1%.

Zdrowia życzę.

--
Ukończono:
PzKpfw I Ausf. A, 4TP, Sturmtiger(99%), E-10
Na warsztacie:
Sd.Kfz. 9 FAMO

 
06-04-12 12:10  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Cześć przyjaciele.
Po dość długiej przerwie związanej z ponad miesięcznym pobytem w szpitalu wróciłem do domu. Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM za przekazywanie 1% na moje leczenie. To dla mnie bardzo dużo znaczy, bo po ogłoszeniu styczniowej i marcowej listy leków refundowanych jak wielu innych chorych jestem zmuszony dużo więcej płacić za leki.

Szczególne podziękowania dla Akry za dodatkowe pieniądze, które przesłał mi na osobiste konto. Dzięki Akra.

Wszystkim forumowiczom życzę spokojnych, rodzinnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
26-04-12 20:33  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Niebawem dobiegnie końca możliwość przekazywania 1% podatku, Wszystkich tych którzy chcieliby jeszcze wesprzeć naszego kolegę Łukasza, zapraszam do jak najszybszego składania PIT-ów.

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
27-04-12 16:18  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Poszło.Dużo zdrowia życzę.

--

 
30-04-12 23:27  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Rzutem na taśmę skromnie, dołożyłem się i ja.
Zdrówka!

--


 
03-05-12 21:28  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
pasza2   

Poszło i zdrowia życzę.

 
31-05-12 13:57  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ponieważ skończył się już okres rozliczania podatków, nie sądzę, aby pojawialy sie tu nowe wpisy. Można zatem chyba wycofac juz priorytet dla tego wątku?

 
06-11-12 11:34  Odp: APEL O POMOC - Podaruj 1% podatku dla Łukasza Głowackiego !
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Witam szanownych forumowiczów

Chcę Wam z całego serca podziękować za przekazanie 1% podatku na moje leczenie w kończącym się 2012r.

Wasza pomoc jest bezcenna. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać wyższą kwotę niż rok wcześniej. Pieniądze będące na subkoncie PTWM mogę wykorzystywać na zakup m.in. leków.

Ogromnie Wam dziękuję.

ps. Aktualizowane dane na stronie PTWM pokazują łączną kwotę wpłat na moje subkonto, tak więc nie wiem, kto przekazał 1%, a tym samym nie mogę podziękować każdemu z Was osobno. DZIĘKUJĘ Wszystkim Łukasz Głowacki.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024