FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
13-11-12 15:15  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,jak zawsze bardzo ładny modelik,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
13-11-12 17:09  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Bardzo ładny modelik. Fajnie z Wilgą wygląda :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
13-11-12 17:48  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Gratulacje Jarku, ciężki dostęp do neta i bym przegapił galerię. Piękne "małe" cudo. ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
13-11-12 17:57  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Sam jestem "pod wrażeniem". Z tego ćwierć wiekowego MM wyszła zupełnie nowa jakość. Oby więcej takich przeróbek.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
13-11-12 18:13  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeżeli znajdę chwilkę czasu i trochę zapału, to da się załatwić ;-)

I gratuluje kolejnego ładnego modelu do (już całkiem pokaźnej) kolekcji :-)

A tak troszkę z boczku tematu i w nawiązaniu do tego co kiedyś już wspomniałem: gdyby w "Małym Modelarzu" "szacowna" redakcja miała trochę oleju w głowie i niebyła tylko reliktem "jedynie słusznej sprawy", to skorzystała by z takiego pomysłu wydania modeli po face liftingu i korekcie takich właśnie fajnych tematów. Mnie by to cieszyło i zapewne skłoniło do zakupu odnowionego modelu, a "staruszka" z ostawił bym na półce jako ciekawostkę dla następnych pokoleń.

Ale z drugiej strony mam rzucone wyzwanie: jest jeszcze kilka tematów do "odświeżenia" i nawet mam je na stanie ;-) Odpowiednie narzędzia, i chyba kwalifikacje, też ;-) To tylko kwestia znalezienia czasu ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin
_____________________________________________________________________
Łupu cupu, chlastu, chlastu, nie mam rączek jedenastu. Chyba dopiero na emeryturze sobie pokleję?

Post zmieniony (13-11-12 18:28)

 
13-11-12 19:53  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Chopin napisał:
...drugiej strony mam rzucone wyzwanie: jest jeszcze kilka tematów do "odświeżenia" i nawet mam je na stanie ;-) Odpowiednie narzędzia, i chyba kwalifikacje, też ;-) To tylko kwestia znalezienia czasu ;-)

Jest już "odnowiony" i przeskalowany RWD-4 (w trzech malowaniach) i RWD-17 (GRANATOWY ŻOŁNIERZ) prawdopodobnie będzie jeszcze RWD-2 i RWD-13 (Wedlowski), więc uważaj byś się nie powtórzył. :-))) Może spróbowałbyś odświeżyć przeskalowaną Mewę, z wyposażeniem kabinki oczywiście.



Post zmieniony (26-10-18 08:33)

 
14-11-12 15:31  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

I tu sie wkradl intrygi skorpion(...)
Czyli wszystkie tematy, ktore chcialem odswiezyc zostaly odswiezone ;-( a nawet wiecej.
Zostal mi tylko RWD-8. "Mewy" nie posiadam na stanie ;-( Jak wydano ja, to mnie nawet w planach nie bylo ;-) A moze Po-2 w malowaniu cywilnym i z stelazem do holowania szybowcow? Tylko kiedy ja na to czas znajde? ;-( Ale plany ambitne mam ;-)

Najbardziej cieszy RWD-17 :-) Jak dla mnie najpiekniejszy z rodziny ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
14-11-12 16:05  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Chopin, cieszyć to by się można było, gdyby te modele miały szanse stać się ogólnodostępne... A tak, zgodnie z tym co sam wyżej napisałeś, "jak se sam zrobisz, to se będziesz miał"...

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
14-11-12 17:34  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Baaaardzo ładnie ten modelik Ci wyszedł, moje uznanie.
Jeszcze wieksze uznanie za podjęcie tematyki polskiej to jest statki powietrzne rodzimej produkcji, bo z tego co zauważyłem ona jest wiodącą w Twojej modelarskiej twórczości.
Brawo.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
14-11-12 18:17  Odp: [Relacja/Galeria] RWD-10 MM 7/1988 ale inaczej.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Stealth smutne jest to, że takie inicjatywy są, niejako, spychane do "podziemia". Smutne jest też to, że osoby, które mają, że tak powiem, władze w temacie... No właśnie mają władzę i nic nie zrobią, bo są zgorzkniałymi reliktami. Nikomu do niczego niepotrzebnymi dinozaurami kurczowo trzymającymi się przy "życiu".
Jak to kiedyś mój kolega określił pięknie, a zarazem bardzo brzydko, aczkolwiek bardzo dosadnie: (...)sami gniją, ale innym żyć nie dają(...)

Ale ja jednak się cieszę, że być może, choć tylko obejrzę na zdjęciach, zobaczę sklejony RWD-17 po face liftingu w pięknej szacie graficznej. W końcu to jeden z moich ulubionych samolotów sportowych.

Jeszcze raz gratuluje Ci OSTOJA przepięknego modelu w kolekcji i tajemniczemu "chirurgowi plastycznemu" (po cichu domyślam się kto to i pozdrawiam z tego miejsca ;-) ) fajnego pomysłu i wykonania.

I mam nadzieję, że to nie koniec współpracy, i będą następne takie perełki :-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024