FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
12-10-12 19:57  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

rowin - zgoda, nie dopatrzyłem. Ale podtrzymuję zamienienie świateł pozycyjnych. Natomiast to, że inny egzemplarz na rysunku, inny w wycinance, to zapewne już tylko kwestia niedoporozumienia między wydawcą a grafikiem, może analogicznego, jak moje niedopatrzenie teraz.

--

Post zmieniony (12-10-12 20:01)

 
12-10-12 19:57  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Ja to albo ślepy, albo u mnie tych śladów nie ma. Ogólnie wszystkie egzemplarze jakie widziałem to były bardzo dobre po za lekkim wgnieceniami tak jak by ktoś na "siłę" oglądał.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
12-10-12 20:40  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Co tam rolki od czegoś tam -,a skład redakcyjny widzieli - Marcin Grygiel nie uczestniczył w tym projekcie ?Rowin sklejał model testowy -przypadek czy to już będzie standard ?
Na okładce i na stronie wydawnictwa są zdjęcia kół żywicznych -proponuję podpisać które koła są do jakiego modelu aby nie było nieporozumień.

 
12-10-12 21:36  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
Marcin G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Halogen, zgadza się. Zakończyłem współpracę z Wydawnictwem Haliński na MiG-29 i Spitfire Vc Trop. Moim skromnym zdaniem modele tej firmy to przede wszystkim Marcin Dworzecki - dopóki on pracuje, modele będą trzymały najwyższy poziom.

--



Pozdrawiam!
------------------------------------------------------------------------------
"Nie możesz w życiu mieć wszystkiego. Gdzie byś to trzymał?"

 
12-10-12 23:25  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jako fascynat maestrii i inżynieryjnego kunsztu modeli ze Stegny, wiadomość o odejściu ważnego projektanta witam z niepokojem. (...) Oby drugi Marcin podołał za dwóch...
Gorąco pozdrawiam Was obu. Wasza praca jest na najwyższym światowym poziomie, To sa "tylko kartonowe wycinanki" ale wyjątkowe!

 
13-10-12 14:02  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Muszę tu niniejszym paść na kolana i błagać o przebaczenie za me niecne słowa spłodzone na poczatku tego wątku. Dziś wziąłem w me koslawe łapska model o którym jest tu mowa i... stwierdzam, że jest on wart swojej ceny. opracowanie jest obłędnie szczegółowe (wręcz chyba przesadnie jeśli chodzi o szkielet kadłuba). Kabina pilota jest fantastyczna, rysunki montażowe są duże i przejrzyste. Naprawdę 42 zł za takie opracowanie to jak najbardziej opłacalny zakup.

oswiadczam również wszem i wobec, że nigdy już, ale to przenigdy nie napiszę nic na temat modelu ze Stegny, zanim go obejrzę. Oczywiście model kupiłem, jest świetny.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
15-10-12 20:02  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Marcin mam nadzieję ,że to tylko kolejne Twoje "odejście" z wydawnictwa : )

 
17-11-12 21:31  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
Marcin G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Widzieliście ten wątek na papermodels?

Tempest KA 4/2012

Nie mam na razie tego modelu i wciąż waham się, czy go kupić, dlatego mam nadzieję że to co pisze Vltor nie jest prawdą. Czy ktoś może napisać, czy do projektu rzeczywiście wkradł się błąd, czy jednak części wchodzące w skład wnęk klap skrzydłowych jakoś inaczej się skleja i nie ma tam w efekcie końcowym białych plam bez zadruku...

--



Pozdrawiam!
------------------------------------------------------------------------------
"Nie możesz w życiu mieć wszystkiego. Gdzie byś to trzymał?"

 
18-11-12 13:17  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
rysiu62   

Kupuję modele w Empiku i cena mi nie przeszkadza. Mam natomiast pytanie dlaczego koledzy pozbawieni takiej możliwości ,,karani,, są zwiększoną ceną modelu oczywiście plus koszty wysyłki co daje cenę 60 zł za kartonówkę. Dla niewiedzących Empik też musi zarobić i kupuje od wydawnictwa z upustem a sprzedaje po 42zł , bezpośrednio w wydawnictwie 48 zł. Cena na modelu jest drukowana.

 
18-11-12 14:13  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 4/12 Hawker Tempest V
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

koszty magazynowania?

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024