FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-11-12 17:42  [G] Stug III w 1:35
Soohy 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam,
jako, że dopiero co się zarejestrowałem i jest to mój pierwszy temat na forum, chciałbym wszystkich przywitać i wyrazić swój podziw dla wykonanych przez Was modeli. Tak jak w temacie, chciałbym "pochwalić" się wykonanym przeze mnie modelem Stuga w dość nietypowej jak na kartonową pancerkę skali 1:35. Jest to pierwszy model czołgu jaki udało mi się skleić (wcześniej widocznie byłem za młody na taką zabawę). Odważyłem się umieścić tutaj zdjęcia mojej pracy, ponieważ liczę, że znajdą się osoby, które wskażą błędy i pomogą swoim doświadczeniem.
Pozdrawiam,
Łukasz



Post zmieniony (25-11-12 18:53)

 
25-11-12 17:45  Odp: [G] Stug III w 1:35
Soohy 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przepraszam, ale próbowałem wstawić zdjęcia zgodnie z instrukcją podaną na forum i nie dało rady... wobec tego wrzucam linki.

 
25-11-12 17:51  Odp: [G] Stug III w 1:35
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Witaj, popracuj trochę nad wstawianiem zdjęć. W Twojej formie jest to "uciążliwe". ;-)
A modelik pomimo mniejszej skali jest bardzo fajny. :D

EDYTA - Mogę więc trochę zmodyfikować swojego posta i gratulacje za opanowanie tematu. ;-)
--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

Post zmieniony (25-11-12 19:09)

 
25-11-12 17:54  Odp: [G] Stug III w 1:35
Soohy 

Na Forum:
Galerie - 1
 

BeBe dziękuję za pomoc :) Cieszę się, że model Ci się podoba :)

 
25-11-12 18:04  Odp: [G] Stug III w 1:35
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Poczytaj sobie ten temat. http://www.konradus.com/forum/read.php?f=15&i=6195&t=6195&filtr=0&page=1
Twoje fotki wstawiłem za pomocą tego fajnego małego przydatnego programiku. ;-)
Klikasz na zdjęcie, PPM i wybierasz pokaż obrazek. Kopiuję adres i wklejam do Linkera, naciskasz start i masz gotowe zdjęcie w polu obecnie w schowku.
Poćwicz sobie w dziale TESTY.

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
25-11-12 18:07  Odp: [G] Stug III w 1:35
Soohy 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ok, dzięki :) Kolejne galerie będą już zrobione tak jak trzeba :)

 
25-11-12 18:08  Odp: [G] Stug III w 1:35
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

No to powodzenia i jeszcze raz witaj w naszych szeregach. ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
25-11-12 18:55  Odp: [G] Stug III w 1:35
Soohy 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dobra, poczytałem, popróbowałem i teraz już wiem co i jak :) Od razu zmodyfikowałem temat, żeby wszystko miało ręce i nogi. BeBe, jeszcze raz dziękuję :)

 
25-11-12 19:34  Odp: [G] Stug III w 1:35
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

...to jeszcze powiedz nam coś o modelu - czy to "budowa od podstaw", czy pomniejszony któryś z dostępnych modeli, czy może jakiś model dostępny za darmo w necie...?
A więc...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
25-11-12 20:17  Odp: [G] Stug III w 1:35
Soohy 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jest to model wydawnictwa "Kartonowe Hobby", szukałem relacji z jego budowy na forach modelarskich, ale nie znalazłem (to był kolejny powód, dla którego wrzuciłem zdjęcia swoich wypocin). Ogólnie modelik jest przyjemny w sklejaniu co nie oznacza, że nie ma błędów. Jedyne co irytowało mnie przy klejeniu to instrukcja, która jest bardzo ogólnikowa. Wiele rzeczy trzeba było robić na tzw. chłopski rozum. Jako, że żaden ze mnie super modelarz, znawcą czołgów też nie jestem, było dla mnie swoistym problemem sklejenie, bądź umiejscowienie w modelu różnych podzespołów. Mimo to jakoś dałem radę :)

Post zmieniony (25-11-12 21:10)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024