FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-11-12 10:38  [T] Prośba o opinię gąsienice do 2S1 GOŹDZIK
biket26   

Witam forumowiczów serdecznie. Właśnie jestem w trakcie sklejania modelu działa samobieżnego 2S1 GOŹDZIK z wydawnictwa QUEST i proszę was o poradę. Chcę zmienić wygląd gąsienic ze względu na to, że model będzie malowany. Orginalne gąsienice wyglądają tak:

Natomiast ja wymyśliłem sobie taką przeróbkę:



Proszę was o opinię czy te gasienice lepiej beda wyglądać niż orginał?
Po malowaniu ich wszystkie kolory i linie na nich znikną a ja nie chcę żeby wyszły całkiem płaskie, stąd pomysł.
A może ktoś ma lepszy pomysł? ( tylko nie taki w stylu "TAK, MAM LEPSZY - LASERKI ;)
Ogniwa już są sklejone oprócz zębów. Dodatek który chcę dołączyć to szpilka obcięta z dwóch końców i przełamana wpół ( widoczna na drugim zdjeciu ogniwa).
Pozdrawiam.
Piotr.

--
Każdy modelarz jest nałogowcem. Lecz nie każdy nałogowiec jest modelarzem :*)

Ukończone: GPM W-3WA Sokół 0516

W planie: MIG-15, MIG-21, MIG-23, MIG-31, SU-7, SU-9, SU-30, SU-34,SU-39, SU-47, F-14, F-15, F-16, F-18, F-18 SUPER HORNET, F-22, F117, C-130,LECLERC, BWP-2, HUMMER, ABRAMS, CHALLENGER, MERKAVA :)

 
30-11-12 11:13  Odp: [T] Prośba o opinię gąsienice do 2S1 GOŹDZIK
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak chcesz malować to koniecznie wymień na swoje ;) wyglądają o wiele lepiej.

--
GG 6801515

 
30-11-12 11:17  Odp: [T] Prośba o opinię gąsienice do 2S1 GOŹDZIK
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

po zobaczeniu zdjęc myślę,że nie masz się czym martwic bo każdy sposób jest najlepszy i nie ma sensu myślec czy to będzie wyglądac oryginalnie czy nie.Ja też musiałem przerobic kiedyś moje gąsiennice do pt-91 twardy i wiem,że się na pewno nieżle napracowałeś.Jak by kolega mógł dacwięcej zdjęc złożonych gąsiennic chociaż paru to by było lepiej.

 
30-11-12 13:42  Odp: [T] Prośba o opinię gąsienice do 2S1 GOŹDZIK
biket26   

A to kilka ogniwek razem.




--
Każdy modelarz jest nałogowcem. Lecz nie każdy nałogowiec jest modelarzem :*)

Ukończone: GPM W-3WA Sokół 0516

W planie: MIG-15, MIG-21, MIG-23, MIG-31, SU-7, SU-9, SU-30, SU-34,SU-39, SU-47, F-14, F-15, F-16, F-18, F-18 SUPER HORNET, F-22, F117, C-130,LECLERC, BWP-2, HUMMER, ABRAMS, CHALLENGER, MERKAVA :)

 
01-12-12 10:46  Odp: [T] Prośba o opinię gąsienice do 2S1 GOŹDZIK
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

No teraz widac,że niezły z ciebie profesjonalista.Sam bym lepiej tego nie zrobił.Jak coś to pytaj a chętnie pomogę.Dobra robota z tymi gąsiennicami.Jeszcze tylko koła a później z górki.

 
02-12-12 12:34  Odp: [T] Prośba o opinię gąsienice do 2S1 GOŹDZIK
biket26   

Jaroslav - dzięki za pozytywną opinię. Cieszę się że ci się spodobały.
Michał - to są moje pierwsze wykonane gąsienice. Teraz dopiero podziwiam pancerniaków!!
Dzieki równiez na pozytyw. A co do kół to jak widac na zdjęciu troszkę je przerabiam też. Orginał pomalowany byłby po prostu płaski. Więc troszkę je wyobliłem. Zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy. Przede mną jeszcze daleka droga do ukończenia modelu, a mam jeszcze inny którego relacjonuje na forum więc duużo pracy jeszcze. Dziękuję jeszcze raz i jak coś to napewno bedę pytał. Pozdrawiam.
Piotr.

--
Każdy modelarz jest nałogowcem. Lecz nie każdy nałogowiec jest modelarzem :*)

Ukończone: GPM W-3WA Sokół 0516

W planie: MIG-15, MIG-21, MIG-23, MIG-31, SU-7, SU-9, SU-30, SU-34,SU-39, SU-47, F-14, F-15, F-16, F-18, F-18 SUPER HORNET, F-22, F117, C-130,LECLERC, BWP-2, HUMMER, ABRAMS, CHALLENGER, MERKAVA :)

 
03-12-12 19:41  Odp: [T] Prośba o opinię gąsienice do 2S1 GOŹDZIK
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

proszę bardzo!Ja też pierwszy raz robiłem z planów nasz transporter KTO ROSOMAK to miałem jeszcze trudniej.Dzisiaj leży u mnie na pułce ale tylko częściowo pomalowany bo nie za bardzo mam czas.To nic,że robisz gąsiennice pierwszy raz ale ci wyszły a jak tak to już jesteś zawodowcem.Nie że za bardzo chwalę ale wiem po sobie a już sporo modeli zrobiłem a jeszcze więcej popsułem.Czekam na więcej zdjęc z tej relacji i SZACUN!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024