FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
04-07-03 11:01  [sklepy] Pomorze
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Może wie ktoś gdzie są jakieś dobrze zaopatrzone sklepy na Pomorzu... Od Koszalina do Trójmiasta...

Pooooozdry.....

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
04-07-03 11:02  Re: [sklepy] Pomorze
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

masz adresy:
http://www.modelarstwo.org.pl/rynek/sklepy/index.html

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
04-07-03 12:41  Re: [sklepy] Pomorze
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Sprawdzone sklepy w Gdańsku: ul Powroźnicza - skręcasz w prawo przed Zieloną Bramą z Długiej, tam są dwa obok siebie. Duuużo kartonu i innych.

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
14-04-12 23:32  Odp: [sklepy] Pomorze
KOLINS   

Dobry sklep pojawił się w Słupsku przy ul. Wolności na Starym Rynku - AEROMODEL.
maj a stronę www.aeromodel.pl i maila.
Niezły wybór w modelach kartonowych i akcesoriach do nich .

--
Mój ulubiony sklep modelarski :
http://www.aeromodel.pl/
Strona klubowa na fejsie :)
Słupski Klub Modelarski -> SKM
https://www.facebook.com/SlupskiKlubModelarski?ref=hl

 
15-04-12 00:07  Odp: [sklepy] Pomorze
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

W Gdańsku jest jeszcze na Zaspie sklep, w takim pawilonie, przystanek tramwajowy Bajana. Byłem tam parę razy, głównie plastik i RC, ale mieli sporo niespotykanych kartonów, starych (ale nie MM, Modeliki, GPM, Hale).

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
15-04-12 12:04  Odp: [sklepy] Pomorze
kari   

..::ramzes::.. napisał:
"Może wie ktoś gdzie są jakieś dobrze zaopatrzone sklepy na Pomorzu... Od Koszalina do Trójmiasta..."
----
... jeśli chodzi "jakiś" sklep to informuję, że w Gdyni jest np. bardzo dobrze zaopatrzony sklep rowerowy przy ul. Morskiej 360A. ;-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Post zmieniony (15-04-12 12:06)

 
15-04-12 22:26  Odp: [sklepy] Pomorze
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Zbigu , ja jestem internetowy i tylko pancerny , Panzer Hobby Art
Gdzie Twój lokalny patriotyzm ?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
15-04-12 22:59  Odp: [sklepy] Pomorze
Max 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

W Gdynii jest sklep papierniczo-zabawkarski Walentynka. Adres: ul. Wójta Radtkego 45/1a naprzeciwko hal targowych , łatwo trafić bo wisi tam duże logo Lego.
Jest tam osobne stoisko dla modelarzy. Jest duży wybór modeli plastikowych , kolejowych no i właśnie kartonowych. Są też kleje , farby różnych firm i wiele innych artykułów modelarskich. W ubiegłym roku jak przeglądałem kartony , to samych okrętów było ponad trzydzieści. Modeli samolotów i pojazdów też po kilkadziesiąt sztuk. Każdy inny i z różnych wydawnictw.

--
Pozdrawiam-Max - Marek

W budowie - Fuchu Maru skala 1/200
Gotowe -USS Michael Monsoor , JMSDF Hyuga

 
16-04-12 16:32  Odp: [sklepy] Pomorze
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Będąc dzisiaj w Gdyni zajrzałem do sklepu koło Hali Targowej na ul. Radtkego o którym napisał MAX. Tak na oko to po ok. 1 m wysokości modeli kartonowych /głównie Modelik/ posegregowanych: samoloty/okręty/pojazdy. Jest parę "druciaków" /Fokker, Vickers, Kozłowski i inne/ reszta to głównie IIWS /chociaż nie tylko/. Obsługa to dwie miłe i uczynne panie . Kleje, szpachlówki i inne mat. modelarskie. Na hali /bo blisko/ można kupić /2,-PLN/ klej FENIKS /ros. odp. dawnego HERMOLU/.

 
17-04-12 09:41  Odp: [sklepy] Pomorze
Nietzwietz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Wg mojej wiedzy stan sklepów modelarskich w Gdańsku jest następujący:
Stare Miasto - 1szt.
ul. Powroźnicza (dawna składnica harcerska)
Dolne Miasto - 1szt.
nieznam ulicy, ale w pobliżu PORD-u przenieśli sklep z Zaspy. Dokładny adres można się dowiedzieć w dawnej lokalizacji sklepu na Zaspie.
Wrzeszcz - 2 szt.
W pobliżu skrzyżowania ul. Miszewskiego, Do studzienki i Grunwaldzkiej. Jeden w podziemiach dużej księgarni na rogu, a drugi z centrum handlowym dokładnie na przeciwko księgarni na pierwszym piętrze (niedawno powstał ten sklep).
Przymorze - 1 szt.
na Zielonym Rynku - nieśmiertelny sklep na którym Ja się wychowałem :-). Ostatnio kilka razy zmieniał lokalizację w obrębie tego rynku, ale nadal istanieje.

Łącznie 5 chyba jednak nie jest tak źle, zważywszy na popularność sprzedaży internetowej w ostatnim czasie?

Dodatkowo w pobliży Gdańska jest wspominany kilka razy wcześniej sklep na Wójta Radkego w Gdyni.

P.S. Dodatkowo Na Jarmarku św. Dominika można coś fajnego zawsze kupić :-)

To chyba aktualny stan na dzień dzisiejszy. Może ktoś coś więcej wie???

--
Stocznia papierowa.
Ukończone: Gneiseneu(1945), Lutzow, Admiral Graff Spee, T 24, HMS Spey, Shimakaze, Garland, Wicher, Gryf, (wszystkie 1:400 JSC)
W stoczni: Fuso (1:200 AH), Blucher (1:400JSC), projekt indywidualny
Oczekują: Kaga (1:200 DB), Lotniskowiec Seydlitz (1:400 JSC), HMS Ajax (1:400 JSC)
Wolne Miasto Gdańsk

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024