FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 
06-08-16 18:58  Odp: [R/G] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Pięknie wykonany model w ciekawej scenerii. Gratuluję.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
06-08-16 19:38  Odp: [R/G] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Jest moc.Doskonały.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
13-08-16 15:32  Odp: [R/G] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Dzięki za pochlebne komentarze. Dają kopa do następnych modeli. Po powrocie do modelarstwa myślałem, że będę sklejał tylko modele okrętów, ale dzięki gotowym gąsienicom, czy to wycinanym laserowo, czy żywicznym, pokonałem największą przeszkodę w budowaniu modeli czołgów. Nie będę ukrywał, że pojazdy są dla mnie trochę łatwiejsze do wykonania ze względu na wielkość części. Bo i wzrok i palce już nie te co za młodu ;) No i mam możliwość budowy zróżnicowanych podstawek, które mnie ,,wciągnęły" . Przy IS-ie skorzystałem z promocji Panzer Hobby Art dotyczącej pakietów do modeli (pakiet IS-a w promocji wykorzystałem, ale zostały jeszcze inne). A dzięki takim produktom model wygląda jak wygląda, czyli o wiele lepiej niż przy wykonaniu tych części przez mnie z wycinanki. No i łatwiej się go mi wykonywało. Składanie tych gąsienic to pikuś przy wykonywaniu ich z wycinanki (podziwiam tych, którzy to robią). Przy następnych modelach jeśli tylko będę miał możliwość będę korzystał z takich dobrodziejstw jak gotowe gąsienice, czy inne części ułatwiające wykonanie modelu.

--

Post zmieniony (13-08-16 15:34)

 
05-09-16 21:53  Odp: [R/G] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Aż trudno uwierzyć, że całość z kartonu, a to dlatego, że model jest tak wspaniale i realistycznie wykonany.
Borowy szkoda, że nie mogę Cię na żywo zobaczyć i Twoich modeli i tak po prostu uścisnąć Twoją dłoń. Pozostaje mi oglądać i podziwiać Twoje modele tutaj na forum.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
08-09-16 08:33  Odp: [R/G] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Syriusz - dzięki. Góra z górą się nie zejdzie, a człowiek z człowiekiem... Różnie to w życiu bywa :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
08-09-16 10:15  Odp: [R/G] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Borowy, są modele, obok których nie można przejść obojętnie, Twój do takich należy. Pięknie wykonany, podoba mi się faktura modelu, malowanie i ślady eksploatacji. Podstawka też po mistrzowsku wykonana. Mam sentyment do takiego czołgu, bo prawdziwy stoi na pomniku w moim rodzinnym mieście - Lęborku. Nieraz jako dziecko siedziałem na końcu jego lufy.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
28-12-21 17:53  Odp: [R/G] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Zorba 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Poziom niebotyczny - przy tym prawdziwe czołgi wyglądają jak nędzne repliki :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024