FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 10Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
26-05-16 13:46  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,nie chcę już mieszać ale może,,,pozdrawiam Marek

http://www.dishmodels.ru/wshow.htm?p=2205

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
26-05-16 14:09  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Metoda "drżącej reki" ! Bomba ! Kupuję !

 
28-05-16 11:02  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam.
marek1 - większa część modelu już wykonana, ale chociaż obejrzeć te zdjęcia to już jest coś i może przydać się na przyszłość.
Efektem nieprzespanej nocy :( są przygotowane do składania żywiczne gąsienice i nałożone kalki.



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
28-05-16 12:42  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Warto było nie spać :-)

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
28-05-16 14:26  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Świetna robota!

--
Pozdrawiam!

 
28-05-16 18:21  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Świetnie wygląda !

 
29-05-16 08:56  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Fajnie się prezentuje, w tej wersji :-)

Czekam na drugą część, która powstała po nocnej nasiadówce :-)

 
30-05-16 15:12  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Rozpocząłem proces postarzania, ale wydaje mi się, że trochę przesadziłem z filtrem ( użyłem chyba zbyt ciemnego) i ,,suchym pędzlem" na pasach identyfikacyjnych :(



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-06-16 12:26  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Kombinowałem, żeby trochę rozjaśnić model i nałożyłem jeszcze jeden filtr. Tym razem z jasnozielonej i odrobiny żółtej farby. Wykorzystałem to też do początków zacieków, plam itp. Potem trochę olejnych (aparat zmienił trochę odcień śrub, w realu jest on o wiele mniej kontrastowy w stosunku do pancerza) i na dzień dzisiejszy model przedstawia się tak :) Teraz ciąg dalszy ,,brudzingu" i układu jezdnego.



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-06-16 17:31  Odp: [R] IS-2 wydawca MODELIK, skala 1:25
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Przecież te czołgi były niszczone lub same rozpadały się mechanicznie się przed upływem 100 motogodzin. A było 3 relacje wcześniej ładnie a teraz jest po prostu wygląd czołgu który stał z 50 lat na cokole w jakimś uprzemysłowionym mieście. Czyli jest to po prostu wygląd nierealistyczny w stosunku do orginalego wyglądu czołgu który nawet przy dobrych wiatrach jednak jezdził i służył . Ale jak by nie patrzeć to weszły one do produkcji w 1942 a wojna skończyła się w połowie 1945 roku. Natomiast wozy bojowe po wojnie były często odnawiane i pucowane, jak ktoś by tak w czasie pokoju zapuścił wóz to by go chyba rozstrzelali, już za same pogięte błotniki. Są fotki eszelonów jadących na ofensywę do Mandżuri (choć to była dość tajna sprawa) , i wozy bojowe wyglądają tam zdecydowanie ale to zdecydowanie lepiej. Mimo że 90 % sprzętu ktory tam pojechał było używanych.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 10Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024