FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 10Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
27-07-16 16:08  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Dodam jeszcze, że model posiada możliwość wykonania oddzielnych
powierzchni sterowych ( nie wiem czy taka opcja była w poprzednim wydaniu )

--
PABLOS

 
27-07-16 16:11  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
Paweł/Fisk78 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Witam .U mnie w kiosku jest .Model to reprint tego wydania z 2007 z naniesionymi rynnami kadłubowego uzbrojenia .To zostało pominięte w 2007 roku. Karton znacznie lepszy niż w pierwszym wydaniu . Cena przystępna autor znany, błąd z pierwszego wydania poprawiny wiec polecam.

 
27-07-16 16:13  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
rysiu62   

Po wpisie kolegi Set jakoś dziwnie zamilkły osoby , które zidiociały wypisując brednie i mam nadzieję ,że zorganizują akcje przepraszania redakcji MM dzwoniąc i kajając się za durne wpisy. Przypominam również , że jakoś nie" oburza" Was niezgodność numeracji w wydawnictwach KK i Haliński a tu przy każdym modelu wielu się wypowiada w tym temacie.

 
27-07-16 16:41  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Sorry Rysiek, to nie były zidiociałe brednie bo to nie byłby pierwszy raz. A śmiem twierdzić że to co mamy teraz, czyli czysty reprint bez zmiany autora to częściowo efekt Ich działań.

Ja zaczekam na tego z KK jednak.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
27-07-16 18:34  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

"Cholerni spiskowcy" - wydaja co się sprzeda - raz placz ,że same niesklejalne 4 motorowce i brak prostych , aż teraz - że znowu messerek - a no to się zawsze sprzeda i spittek i mustang i dobre i tanie i tanie i dobre i zabawa trwa a goebbelsy są w modzie zawsze

 
27-07-16 18:46  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Ta 109 jest prosta, łatwa i przyjemna w klejeniu. Oby więcej takich modeli! Mam już dwa sklejone i mimo chęci chyba trzeciego nie zrobię.
Btw babola z błędem kamuflażu na cz 15/16 nie poprawiono;) tam chyba ta plama zielonego miała przechodzić z jednej części na drugą.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
28-07-16 00:16  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
Tomek 

 - 2

Jak obiecałem, tak i zrobiłem... Rozmawiałem z jedną z osób z redakcji MM. Dostałem następującą informację:
1. Autor Cant- Z 506 nie zdążył z wykonaniem projektu, więc aby nie odkładać wydania kolejnego numeru sięgnęli po stary temat, co do którego mieli prośby o wznowienie.
Z p. Mistewiczem się nie kontaktowali, jednakże osoba odpowiedzialna za kontakt miała bardzo poważny wypadek samochodowy. Obiecali, że skontaktują się z p. Mistewiczem i dopełnią wszelkich procedur.
2. Zasugerowałem, aby zerwać z obecną numeracją i wydać kolejny numer w zaktualizowanej dacie.
3. Zaproponowałem zgodnie z pragnieniami członków Forum Konradusa powrót do modeli prostszych (np. Saetta, Mirage F 1C), czy zaprojektowanie modeli okrętów na poziomie Dido.
Co z tego wyjdzie- nie wiem. Pan z redakcji podziękował za moje informacje i powiedział, że redakcja postara się choć w części temu sprostać.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam:
Tomasz Januszewski

 
28-07-16 06:10  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

O to mam pomysł . Nich MM zamówi Saetę u pana Mistewicza. Ale taką zwariantowaną żeby początkujący mogli się zabrać za model . A Miraga od pana Grabowskiego to mogą wznowić bez żadnych zmian. Tylko na lepszym obecnym kartonie i w lepszym druku.

 
28-07-16 07:40  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Wcześniej Paweł Mistewicz napisał że już nie współpracuje z redakcją Małego Modelarza. Jak ma coś wydać to raczej u siebie, czyli w Kartonowej Kolekcji.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
28-07-16 08:44  Odp: [Z/N] Messerschmitt Me-109G-2/trop Mały Modelarz 2013/4-5-6
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 21
Galerie - 26


 - 46

Brawo redakcja MM-a! Wychodzi na to, że pracuje tam tylko jedna osoba, potrafiąca skorzystać z takiego wynalazku jak telefon czy poczta e-mail, żeby skontaktować się z autorem i poinformować go o wznowieniu jego modelu. Niestety, wypadek, te sprawy, reszta redakcji nie wie co robić i wydaje model bez pytania. Sytuacja idealna. Gdyby przed wydaniem wznowienia autor nie wyraził zgody to dla redakcji byłby problem z wykonaniem planu rocznego. A teraz mamy już model wydany i w sprzedaży.... i co nam autor zrobi? Zobaczymy jak superredakcja z tego wybrnie ale na wiele nie liczę.

--
http://messer.cba.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 10Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024