FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-08-16 14:31  [G] BM-8-24 - Modelik 22/11
Ming94 



Na Forum:
Galerie - 6
 

Cześć,

Przedstawiam Wam model samobieżnej wyrzutni rakiet BM-8-24 na podwoziu czołgu lekkiego T-60. Jest to mój powrót do modelarstwa po dwuletniej przerwie. Model jest średnio efektowny jak dla mnie i trochę małych rozmiarów, dlatego ciężko było mi się zmotywować żeby go ukończyć. Nie chciałem też zaczynać kolejnego gdy ten stał przez długi czas nieskończony. Co do opracowania nie mam większych zastrzeżeń, da się go bez problemu skleć w standardzie. Ciekawostką jest, że w wycinance znajdują się części wieży od T-60. Czesto się zastanawiałem co to za części i czy aby czegoś nie pominąłem xD Problemem jest numeracja która nie zgadza się z rysunkami lub powtarza się. Z racji tego, że model jest malowany pozwoliłem sobie dodać kilka części i detali od siebie. Gąsienice to lasery od Modelika.

Wyrzutnia zamontowana na kadłubie jest mniejszą wersją klasycznej Katiuszy BM-13-16 Rakiety posiadają kaliber 82mm zamiast 132mm ale jest ich więcej bo aż 24 zamiast 16

Pojazd pochodzi z Frontu Briańskiego/XIII Korpusu Pancernego/309. Pułku Gwardii/1. Batalionu Moździerzy.



--
Galerie: Bishop, Semovente M40 da 75/18, Carro Armato M13/40, A15 Mk. VI Crusader III, A12 Mk. II.A. Matilda II Mk. III, BM-8-24

Pozdrawiam
Mateusz

 
24-08-16 19:47  Odp: [G] BM-8-24 - Modelik 22/11
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Świetna robota i szacun, że dałeś radę się przemóc i go skończyłeś.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024