FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-11-03 00:16  Re: ...ORP Dzik...
Legionista   

Jasne dawaj !

Better Dead Than Red

 
18-11-03 11:33  Relacja Swingera
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

No dobrze, oto mój "Dzik". Fotki robię skanerem, więc ograniczają się do przedstawienia szczegółów. Uwagi:
1. Widoczne przesunięcia kolorów będę retuszował na końcu.
2. Na zdjęciu kiosku strzałka 2 przedstawia miejsce, w którym będzie przyklejony słupek z kołem sterowym. Strzałka 1 wskazuje natomiast słupek, na który trzeba przykleić takie pomarańczowe kółeczko... Czy to kółeczko ma imitować kompas, czy co tam powinno się znajdować? Bo jeśli kompas, to sam go zrobię... Czy ktoś może wie?
3. Czy ktoś ma jakieś zdjęcia lub plany działa "Dzika" lub innego okrętu typu U?

Kiosk:

Koło sterowe...

...które powstało tak:

Dziób z wyrzutniami torpedowymi:

I luki:

 
18-11-03 11:49  Re: ...ORP Dzik...
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ehhhh.... zbieram zabawki i idę do innej piaskownicy...

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
18-11-03 15:41  Re: ...ORP Dzik...
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Hmmm... Obejrzałem koło sterowe "Victory" Zeppelina... I stwierdziłem, że to moje pójdzie jutro do poprawki... Też muszę troszkę zaokrąglić końcówki. Świetny pomysł z tymi kropelkami kleju, nie wpadłem na to. No i proszę, jak takie forum sie przydaje! :D

 
20-11-03 09:47  Re: ...ORP Dzik...
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Czy tutaj można przy okazji pokazać swojego "Dzika"?
Model budowałem od podstaw, zasadniczo z kartonu, ale muszę przyznać, że wykorzystywałem też mniej "koszerne" materiały. Model różni się od tego z MM, gdyż poprawiłem w nim wiele dostrzeżonych niezgodności z oryginałem. Oparłem się zasadniczo na rysunkach P. Budzbona (kalendarz "Morza") zdjęciach z dostępnych wówczas publikacji ("Morze", "Torpeda w celu", "Minatury Morskie" itp.) oraz na filmie dokumentalnym o PMW w II w.ś. emitowanym jakieś 5-6 lat temu w TVP.

Pozdrawiam

 
20-11-03 09:52  Re: ...ORP Dzik...
egzemplasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

aaaaaa szczeka mi opadlaaaaa heh super!!

czy mozna prosic o jakies wieksze foty chocby na emalie?? :D:D

pozdrawiam....

 
20-11-03 10:42  Re: ...ORP Dzik...
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Jak znajdę chwilę (może jutro) to zrobię zbliżenia (skanerem) paru detali i zamieszczę w tym wątku.

 
21-11-03 08:31  Re: ...ORP Dzik...
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
To jeszcze parę zbliżeń...

 
21-11-03 08:35  Re: ...ORP Dzik...
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I jeszcze trzy. Przepraszam za jakość obrazków.

Pozdrawiam

 
21-11-03 15:53  Re: ...ORP Dzik...
egzemplasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

AAAAAAA super!!! dzieki za zblizenia....


pozdrawiam...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024