FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
08-09-16 10:06  Odp: [Galeria] An-2, Orlik 75, 1/2011
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Kolejny piękny model!
Co prawda na pierwszej fotce ( widok od tyłu) widać nierówne szczeliny między płatem,klapą i lotką na lewym skrzydle, ale to w sumie jedyne zastrzeżenie...
Gratulacje.
Szacun - model bardzo trudny i wymagający wysokich umiejętności!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
08-09-16 13:08  Odp: [Galeria] An-2, Orlik 75, 1/2011
Kedzier 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 7


 - 1

Jestem zaskoczony takim odbiorem, wstawiłem go tutaj licząc raczej na jakieś opinie bardziej doświadczonych modelarzy, co należy poprawić.

Cieszę się, że pierwsze zdjęcie się podoba, jego zrobienie zajęło mi prawie dwie godziny :)

MARIUSZ - wspomniana lotka się trochę zwichrowała, ale zauważyłem to dopiero po przyklejeniu zawiasów do skrzydła i już niewiele mogłem w tym momencie zrobić. Na szczęście w normalnym świetle nie jest to aż tak widoczne.

Z tym rewelacyjnym wykonaniem to przesada, poległem praktycznie na każdej części, która składała się z listków, jak np. końcówki skrzydeł, czy oprofilowania w okolicy łączenia kadłub - dolny płat, a także osłona kabiny nie do końca mi weszła na swoje miejsce, ale nie chciałem jej na siłę naciągać, ponieważ jest to szczególnie delikatna konstrukcja.

Pozdrawiam.

 
08-09-16 19:59  Odp: [Galeria] An-2, Orlik 75, 1/2011
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Bardzo ładny, bardzo dobrze sklejony, pięknie się prezentuje.
Gratuluję.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
08-09-16 20:35  Odp: [Galeria] An-2, Orlik 75, 1/2011
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Faktycznie te klapy i lotki górnych płatów nieco opadły ale model pierwsza klasa.
Mnie urzekły antenki, to takie niby nic które robi różnicę. Ciekawe, jak powstały.

 
08-09-16 21:29  Odp: [Galeria] An-2, Orlik 75, 1/2011
Kedzier 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 7


 - 1

Miskowski - nie do końca jestem pewny czy chodzi Ci o anteny, czy o te elementy na nich - niestety nie wiem jaka jest ich fachowa nazwa. Anteny to żyłka wędkarska 0,11 mm malowana na czarno, natomiast te elementy to części prosto z wycinanki - rurka cienkiego papieru zwinięta na drucie 0,2 mm i na to nałożony ścięty stożek, całość usztywniona CA i stożek pomalowany na czerwono, w sumie jeden z prostszych elementów w tym modelu.

--


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024