FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
14-06-22 20:05  Odp: [T] Akcesoria modelarskie z Chin
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ja rozumiem że tani, ale dlaczego RÓŻOWY? ;) to tak na prawdę zwykła "pseudoiwata" - w Polsce kupisz za stówę także :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
14-06-22 20:20  Odp: [T] Akcesoria modelarskie z Chin
Sławko   

@Marcin. Ciekawa opcja ale jako osoba mająca już trochę praktyki w malowaniu aerografem powiem, że jest to raczej ustrojstwo do malowania dużych powierzchni. Malowanie bardziej skomplikowanych wzorów kamuflażu nie będzie zbyt wygodne że względu na tę puszkę doczepioną bezpośrednio do aerografu. Do malowania podkładu czy werniksu powinno się nadać.

Zapomniałem - jest jeszcze kwestia jak to to "pluje", w tak małej konstrukcji trudno się spodziewać choćby namiastki zbiornika wyrównującego ciśnienie więc malowanie może być "pulsacyjne".

Post zmieniony (14-06-22 20:25)

 
15-06-22 06:46  Odp: [T] Akcesoria modelarskie z Chin
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

mnie zastanawia czy ta pompka przyczepiona do aerografu do czegoś się nadaje.

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
16-06-22 16:15  Odp: [T] Akcesoria modelarskie z Chin
rysiu62   

nazywanie tego ................... pseudoiwatą jest śmieszne tak jak jakiegoś ścieku pofabrycznego , polskimi malediwami.






Możecie przestać robić chlew z Forum ?
W regulaminie , który podobno zaakceptowaliście jest coś na temat kultury wypowiedzi i przestrzegania zasad pisowni.

Rajkub

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024