FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
27-11-19 18:03  Pomoc dla córki Gdasia
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Witam

W imieniu naszego forumowego kolegi - Gdasia zwracam się do Was z prośbą o pomoc w leczeniu jego córki Klaudii.
Dziewczyna miała niedawno ciężki wypadek komunikacyjny, skutkiem czego konieczna jest długotrwała rehabilitacja.

Pomóc można na dwa sposoby: bezpośredni przelew danej kwoty na konto albo licytacja modeli (w dziale Giełda).

Rehabilitacją Klaudii zajmuje się fundacja Votum. Konto: Santander Bank Polska S.A: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000 z dopiskiem w tytule przelewu: "dla Klaudii Gdańskiej".

 
27-11-19 18:32  Odp: Pomoc dla córki Gdasia
Gdaś 

 

Witam
Jeżeli ktoś jest chętny na wpłaty bez licytacji to może też zrobić to tutaj https://www.siepomaga.pl/klaudia-gdanska
z góry dziękujemy za każdą pomoc

[EDIT]
Proponuję wpłacać na stronie się pomaga , na dole strony jest widoczna lista darczyńców , jako wpłacający podać nick a w komentarzu można podać za jaki model , strony zainteresowane będą miały wgląd na bieżąco czy wpłata została dokonana , tak jak to zrobił Pit_Blank


--

Post zmieniony (08-12-19 18:42)

 
27-11-19 18:52  Odp: Pomoc dla córki Gdasia
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Proponuję podpiąć temat na samej górze. Gdaś, dużo zdrowia dla córki i siły dla Was!

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
27-11-19 19:36  Odp: Pomoc dla córki Gdasia
grzegorz   

WSPÓŁCZUJE DZIECI są najważniejsze

 
27-11-19 20:58  Odp: Pomoc dla córki Gdasia
Greg77   

coś tam przekazałem
może jeszcze coś kupię
--

Post zmieniony (27-11-19 20:59)

 
27-11-19 21:02  Odp: Pomoc dla córki Gdasia
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Proszę o podawanie w tytule co to za modele , ja o tym zapomniałem i robi się lekki bałagan a nie można edytować postów , może moderator by mógł dopisać

--

Post zmieniony (27-11-19 21:05)

 
27-11-19 21:05  Odp: Pomoc dla córki Gdasia
Greg77   

dajcie linka do Facebooka - tam można większej ilości osób udostępnić

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
27-11-19 21:09  Odp: Pomoc dla córki Gdasia
Gdaś 

 

Chodzi o te licytacje ? , bo zbiórka tam jest już rozpowszechniona

--
uszanowanko gdaś

 
27-11-19 21:57  Odp: Pomoc dla córki Gdasia
grzegorz   

Ja nie mam Fejsa i co

 
27-11-19 21:58  Odp: Pomoc dla córki Gdasia
grzegorz   

szkutnik ma racje niech moderator dopisze SORKI

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024