FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
12-12-19 08:06  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Nie zdziwie sie jak kolejna galerie modelu sklejonego na takim poziomie zaczniesz od slow: "model z kupki wybrany po omacku z powodu awarii elektrycznosci w Sierpcu. W zwiazku z brakiem swiatla i telewizora w domu, przysiadlem wieczorem do modelu ze zdwojona sila. Mimo ze bylo ciemno, do rana udalo mi sie go zakonczyc" :D
Twoje wykonanie mucha nie siada i mimo usilnych staran znalezienia tych baboli na zdjeciach, niestety mi sie nie udalo. A juz sie cieszylem po przeczytaniu opisu, ze bede mogl Ci wytknac to czy tamto. I znowu obszedlem sie smakiem :/
Ogolny odbior modelu dla mnie slaby, kiepska grafika (ogromne nity przy laczeniach segmentow plus krechy na laczeniach), kolor papieru toaletowego, przednie podwozie uproszczone jak od zabawki dla dzieci i wisienka na torcie w postaci przepaskudnego samolotu. Ale to juz kwestia gustu.
Co do autora...probowalem sie wziac za dwa jego modele i po przestudiowaniu rysunkow oraz rozwiazan konstrukcyjnych od razu poszybowaly na sterte modeli do sprzedania. Strata czasu i nerwow. Utwierdzil mnie w tym przekonaniu Messer i jego F-16. Patrzac na propozycje rozwiazan autora, mam wrazenie, ze nigdy modelu nie skleil. A surowka...hmmmm Answer? Jaka surowka?

 
12-12-19 09:12  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
Marcin77 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Messer? nigdy nie projektowałem messera. Panie rowin czy pan w ogóle wie o jakim autorze pan mów?

 
12-12-19 09:32  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,jak ja chciałbym mieć taką sprawność,ale same chęci nie wystarczą ,no model jak zawsze sklejony jak by kleiły go jakieś ufoludki,dla mnie perfekcyjny ,ładna grafika,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
12-12-19 10:19  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 21
Galerie - 26


 - 46

Rowin miał na myśli moją osobę i model F-16, który ostatnio skleiłem oraz uwagi odnośnie projektu, jakimi się z nim podzieliłem.

 
12-12-19 10:21  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
MarioTechNet 

 

Piękny, rewelacyjny, bardzo mi się podoba - Brawo - Pozdrawiam

 
12-12-19 10:57  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jak zwykle świetnie wykonany model. I to pomimo, że klejony przy takiej chorobie ! Podziwiam i gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
12-12-19 11:09  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
Marcin77 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Ok messer teraz rozumiem, dziękuje za wyjaśnienie. Po dłuższej przerwie wracam do projektowania, postaram się jak tylko potrafię poprawić niedociągnięcia w moim projektowaniu, zawsze poważnie podchodzę do krytyki a modelarstwo kartonowe jest dla mnie pasją. Su-11 genialnie sklejony , jak zawsze zresztą każdy model który wpadnie w ręce mistrza cevy. pozdrawiam

 
12-12-19 13:52  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ponarzekał, powybrzydzał i zrobił tak, że klękajcie narody. Chapeau bois za takie wykonanie i zresztą nie tylko za to.

--
Mało casu, kruca bomba, mało casu.

 
12-12-19 14:27  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

ceva model pięknie sklejony. Chciałbym w pełni zdrowia tak sklejać, jak Ty w chorobie. Swoim opisem skutecznie mnie zniechęciłeś do jego zakupu a "już prawie go miałem".
Co do rozwiązań w projekcie czasami bywa jeszcze zabawniej. Nie chcę zaśmiecać Ci galerii ale kleję obecnie jeden śmigłowiec i często zastanawiam się co autor miał na myśli...
rowin te F-16 to też specyficzne modele. Uwierz mi, że pierwsze wydanie jest w miarę, więcej emocji wzbudza drugie. Tak jak Ty odpuściłem sobie model na starcie. Skierowałem kilka uwag do Wydawcy i nadal mam nadzieję, że będzie lepiej.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
12-12-19 15:04  Odp: [G] Cy-11 ( Su-11 ) Angraf nr.111
Technick 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Zazdroszczę szybkości i umiejętności. Piękny model powstał. Ile godzin dziennie poświęcałeś na klejenie?

--
Kanał Youtube, Nakajima B5N2 "Kate", Ryan FR-1 Fireball, U-141 typ IID

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024