FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 
19-03-22 23:52  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Gdyby Twoje wyczyny znalazły się na poczytnych portalach, nagłówek by brzmiał: "SoulRvr masakruje forumowiczów. Weź głęboki oddech zanim to zobaczysz"
I to byłby pierwszy raz kiedy taki nagłówek nie byłby przesadą!

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
20-03-22 09:32  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
SoulRvr 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Dzięki za komentarze.
Jaroslav, tak, kształt kamieni na wieży odpowiada mniej więcej rzeczywistości. Ze zdjęć wyrysowałem sobie takie szablony, które odbiłem później na styrodurze.

 
20-03-22 10:41  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Fantastyczna praca! Osiągnąłeś znakomity efekt , model wygląda bardzo realistycznie! Byłem tam kilka razy imam porównanie.
Gratuluję i nisko się kłaniam!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
20-03-22 11:24  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Czapki z głów. Brawo.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors wz.36 plot, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8,Bofors wz.36 37mm ppanz., drezyna TK, drezyna R, wz.29, wz.34,Putiłówka
W budowie: Su 76M

 
20-03-22 11:37  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
Lukee 

 

Nie będę pisał ochów i achów bo wszystko już zostało powiedziane :-)
Obłędnie pięknie wykonany model.
Ale mam pytanie odnośnie tarczy zegara - napisałeś, że szlifowałeś druciki papierem po przyklejeniu... Czym przyklejałeś albo jak szlifowałeś, że Ci te druciki nie poodrywały się pod naciskiem papieru? Ja bym drucik przed przyklejeniem po prostu przygniótł linijką by go lekko spłaszczyć...

 
20-03-22 12:40  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
SoulRvr 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Druciki na zegarach przyklejałem rzadkim klejem cyjanoakrylowym. Potem jeszcze oblałem całość tym klejem i od razu przecierałem starym pędzelkiem, żeby zebrać nadmiar.

 
22-03-22 15:40  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Niesamowita praca. Detale, malowanie, faktura mistrzostwo. Ilość pracy włożonej w model robi wrażenie.

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
24-03-22 09:49  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Po tym, co do tej pory nam pokazywałeś człowiek nie powinien być już zdzwiony, a jednak beret zwiewa za każdym razem, gdy aktualizujesz relację:-)
Pięknie to wygląda, smaczkó co niemiara:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
30-03-22 18:39  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
SoulRvr 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Jeszcze raz dziękuję za miłe komentarze.
Zrobiłem kolejne daszki, krzyże, paski ze wzorkami, które będą wzdłuż krawędzi dachów oraz rzeźby smoków, które będą na ich końcach. To już wszystkie brakujące elementy samej budowli, na razie jeszcze ich nie przyklejam. Teraz zabieram się za kostkę brukową wokół kościoła, którą wykonam ze styroduru.

 
14-04-22 10:33  Odp: [R] Świątynia Wang 1:72 od podstaw
SoulRvr 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Kostka brukowa zrobiona. Nie jestem do końca zadowolony z efektu, bo wyszły trochę za duże szpary pomiędzy kamieniami. Mogłem wyryć ten wzorek cieńszą igłą, albo zrobić odrobinę większe kamienie, ale tak już zostawię. Przed końcowym malowaniem całość przeszlifowałem papierem ściernym i trochę to pomogło.


Zrobiłem takie kratki ściekowe, sklejając ze sobą naprzemiennie paski o szerokości 1mm i 2mm. Na koniec na górze naklejałem ramkę.


Przykleiłem też wszystkie brakujące schodki.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024