FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
28-04-22 19:33  Odp: [R] Ansaldo MIAS / MORAS 1:25 Od podstaw...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pioter, po prostu mam tyle rzeczy do pokończenia, że nie będę tracić czasu na jakieś wydziwione dioramki... Ot kawałek bruku dostaną i tyle ;) Mam już upatrzoną gablotkę 150x65x65mm i to im wystarczy ;) Na tle ściany warsztatu ( jak na zdjęciach oryginału) była by lipa bo nie da się od tyłu zajrzeć a tam jest najciekawiej...
Wiesiu, dzięki ale gablotka musi być bo przy jednolitym malowaniu każdy pyłek kurzu okrutnie na nich widać :/
Pozdr.

--
GG 6801515

 
28-04-22 21:50  Odp: [R] Ansaldo MIAS / MORAS 1:25 Od podstaw...
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Boszsz... Jaka mała gablotka.. ;)
U mnie standardem stała się gablota 30x40cm bo mieszczą się w niej dwa dwupłaty z okresu jaki mnie interesuje. Czasem trafi się coś większego więc idzie do skrzynki 40x50cm. Jest to typowy rozmiar Ikeowskich ramek do obrazków stanowiących podstawkę pod gabloty. Mój ostatni wykon będzie musiał mieć (jak już widzę) trochę większy domek.
Ale żeby pchać DWA modele w skali 1:25 do pudełka na kanapki o rozmiarach 15x6,5 cm!? To już jest bezczelność.

Nie mogę się doczekać. :)))

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
29-04-22 08:07  Odp: [R] Ansaldo MIAS / MORAS 1:25 Od podstaw...
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Zachwycające "pendraki" ;-)

--
KMH Sokół Radom

 
29-04-22 09:11  Odp: [R] Ansaldo MIAS / MORAS 1:25 Od podstaw...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

:D Mariusz, to określenie jest idealne ;) kupuję to!

--
GG 6801515

 
29-04-22 10:58  Odp: [R] Włoskie "pendraki" Ansaldo MIAS / MORAS 1:25 Od podstaw...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pioter, od rana siedzę i dumam nad tym i sam już nie wiem co więcej miał bym Ci powiedzieć....


--
GG 6801515

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024