FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
03-09-21 10:24  Odp: [R] Wagon chłodnia 202L, Angraf 1:25 (powrót do sklejania po latach)
Hamster500   

eeeno elegancko to wyszło :D

 
26-02-22 16:38  Odp: [R] Wagon chłodnia 202L, Angraf 1:25 (powrót do sklejania po latach)
Sławek77 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany moment, kiedy to po około półtora roku klejenia, skończyłem wagon. Po prawdzie to go kleiłem bardzo na raty, ale czasowo jest jak jest.

Czy jestem zadowolony? Ciężko odpowiedzieć. Cieszy mnie, że projekt skończyłem, że postawię na półce i z pewnej odległości będzi cieszyć moje oko. Z drugiej strony mam świadomość kilku rodzaju błędów, których będę w przyszłości unikać.

To był model na powrót do sklejania, w trakcie kompletowałem sprzęt – warsztat (jeszcze dużo mam do dokupienia). Zdobywałem doświadczenie (to nie to co MM sprzed 2-3 dekad). "Dołowałem" się widząc doskonałe modele innych osób z forum. No i miałem przemyślenia co do mojej modelarskiej drogi.

Gdzieś przeczytałem, że jedni sklejają bo umieją, a inni, bo lubią. Ja zdecydowanie lubię. I na tym bazuję. Teraz mam na warsztacie SM03 w malowaniu Cargo, staram się bardziej, mam więcej cierpliwości i mniej rzeczy (póki co) mnie zaskakuje. Kaczka będzie lepszym modelem (mam nadzieję).

Z innej beczki, w ramach klimatów modelarskich, "odkryłem", że Mały Modelarz wciąż żyje i postanowiłem go kolekcjonować. Nie koniecznie sklejać, ale zbierać dla samej przyjemności zbierania.





















--

 
26-02-22 18:40  Odp: [R] Wagon chłodnia 202L, Angraf 1:25 (powrót do sklejania po latach)
marchew84 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Moje gratulacje!!! Pięknie wyszedł. Modelarstwo to nie wyścig, gdzie liczy się czas. Tu liczy się przyjemność ze sklejania, no i efekt który osiągnąłeś. Sam sklejam prosty model, który tu niedługo przedstawię, od 6 miesięcy...., ale mam satysfakcję że go ukończę. Życzę dalszych sukcesów.

--
Pozdrawiam
Marchew84

 
28-02-22 22:09  Odp: [R] Wagon chłodnia 202L, Angraf 1:25 (powrót do sklejania po latach)
Sławek77 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki za miłe słowa.

 
01-03-22 14:01  Odp: [R] Wagon chłodnia 202L, Angraf 1:25 (powrót do sklejania po latach)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję wykonania, które bardzo mi się podoba.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
03-03-22 10:26  Odp: [R] Wagon chłodnia 202L, Angraf 1:25 (powrót do sklejania po latach)
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

No, i elegansio!!!! Klej Waść, bo fajnie Ci to idzie i zauważalnie Cę to cieszy. Zawsze też możesz posłać fotki na kartonową kolej :) Rad zamieszczę na portalu.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024