FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-11-20 17:03  [G] Imperial Star Destroyer - Gwiezdny Niszczyciel, skala ~1:5900 (free)
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Witam,

Moje modele, to głównie modele niszczycieli, ale dziś będzie trochę nietypowo, też niszczyciel ale...

Przedstawiam galerię modelu gwiezdnego niszczyciela typu Imperial z sagi "Gwiezdne Wojny"

Model jest dość uproszczony, za to darmowy do ściągnięcia z internetu.

W czasie wiosennego "lockdown-u" i ogólnej kwarantanny wykonałem ten model wraz z moim 9-cio letnim synem, który stał się fanem świata Gwiezdnych Wojen.

Wiedząc, że model będzie mu służył głównie jako zabawka, dodałem od siebie wewnątrz dość "pancerny" szkielet (model darmowy go nie posiada) oraz kilka części zmodyfikowaliśmy.
Syn dodatkowo pokolorował okienka i wyloty silników.

Od opuszczenia orbitalnej stoczni model już trochę przeszedł, co widać na zdjęciach, a w zasadzie to stoczył kilka potyczek z siłami Rebelii;-)

Zapraszamy więc do galerii pierwszego naszego wspólnego modeli - gwiezdnego niszczyciela typu Imperial:





Niestety takie teraz czasy, że znowu siedzimy w domu, to kto wie, może niedługo przedstawimy kolejny nasz wspólny model, a może już pierwszy indywidualny model mojego syna.

Pozdrawiamy i miłego oglądania.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
14-11-20 17:55  Odp: [G] Imperial Star Destroyer - Gwiezdny Niszczyciel, skala ~1:5900 (free)
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Fajny. Potrójne gratulacje. Za ukończenie modelu, za wciągnięcie syna do modelarstwa i za wciągnięcie go do świata Gwiezdnych Wojen.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
14-11-20 19:26  Odp: [G] Imperial Star Destroyer - Gwiezdny Niszczyciel, skala ~1:5900 (free)
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

No to poczwórne gratulacje. Wszystko to co powyżej plus sposób prezentacji.
Gratulacje.Dobra robota.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
14-11-20 20:58  Odp: [G] Imperial Star Destroyer - Gwiezdny Niszczyciel, skala ~1:5900 (free)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Kierunek słuszny Mlody Padawan obrał. :)

--
54323031

 
16-11-20 09:11  Odp: [G] Imperial Star Destroyer - Gwiezdny Niszczyciel, skala ~1:5900 (free)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, takiej skali tu jeszcze nie było .oczywiście gratulacje ,Mój Syn kiedyś nie lubił polskich filmów dzisiaj lubi ,Wszelkie sagi w tym i gwiezdne wojny to moja młodsza córcia lubi , pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
17-11-20 09:47  Odp: [G] Imperial Star Destroyer - Gwiezdny Niszczyciel, skala ~1:5900 (free)
Grzegorz   

Bardzo fajny! Coś jest w tych Star Destroyerach, że przy tak banalnej bryle tak bardzo przyciągają oko.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024