FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 46Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
18-11-21 22:52  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
52olej 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A przepraszam, gdzie można uiścić opłatę by stanąć w kolejce po pre-order? Na pewno jakiś rabat będzie dla pierwszych 100 osób (mam nadzieję, że się nie spóźniłem).

 
19-11-21 19:13  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


 - 7

Opłaty , najlepiej na konto GEKOnów , my będziemy wiedzieć jak je skonsumować . W ko0ńcu patronujemy temu koledze !!!


Pozdrawiam .

 
19-11-21 20:15  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam,
Winek widziałem te kilka zdjęć, jest na czym oko zawiesić :) Model zasługuje na ładną galerię :P
Dziękuję :)
GTiStyle do perfekcji jeszcze daleko, ale dzięki. Zamiast "zazdraszczać" polecam po prostu ćwiczyć :)
Jańcio dobry pomysł :D Podpisuję się obiema rencami xD oraz dziękuję za patronat :D
52olej nie wiem czy pytasz serio, czy żartujesz oraz o który model pytasz :P Na przyszłość, w przypadkach żartu warto stosować emotki :)
Jeśli chodzi o mój projekt, to jest jeszcze nieukończony i prace nad nim pewnie jeszcze "chwilę" potrwają xD Przez wszystkie etapy projektowania przechodzę po raz pierwszy, więc na razie po prostu staram się go doprowadzić do szczęśliwego finału.
W jakieś pre-ordery bawiło się dotychczas chyba tylko jedno wydawnictwo, na myśl przychodzi mi tylko ostatni FM-2 Marcina. Nie wiem, czy inne firmy planują iść tą drogą.
A czy promocje będą, czy nie to już zależy od wydawcy :)

Przy okazji, drobny update :)



Tą ciemna plama w docelowym projekcie będzie miała ciut inne proporcje :)

Pozdrawiam

--

 
19-11-21 21:38  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
52olej 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczywiście pisałem pół żartem ; ) choć jakby była gwarancja otrzymania egzemplarza przed czasem to rzecz do rozważenia: P Chodzi oczywiście o Twojego potworka co tu się projektuje.
Gdy widzę, że jest nowa aktualizacja relacji to cieszę się jak dziecko bo projekt rośnie : )
Podczas niedawnego nabywania z drugiej modelu człowiek przedstawiający się jako Twój znajomy (jak inaczej napisać by nikogo nie urazić?) zdradził, że chodzą plotki, iż jesteś dogadamy wstępnie na wydanie modelu gdyby pracę szczęśliwie dobrnęły do końca. Swoją drogą kupowałem wtedy też Włocha z tego wydawnictwa a dziś odebrałem kolejnego tym razem już bezpośrednio od tego samego wydawcy : P Zbiór już bliżej niż dalej do skompletowania : D

Post zmieniony (19-11-21 21:39)

 
27-11-21 15:25  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Dobry,
miło usłyszeć, że ktoś czeka i kibicuje :) Jakaś motywacja do dalszej pracy :P Dziękuję :)
Drobne postępy- "nagi" komin, jeszcze bez druciarni :)





Miejsce przyklejenia tych "klamer" do rurek już skorygowałem :)

Pozdrawiam

--

 
29-11-21 13:03  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

życzyłbym sobie kiedyś się tak nauczyć formować papier. MEGA wyprofilowane obłości. Pozazdrościć: ]

 
06-12-21 11:51  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Dobry,
Karas podglądając Twoje prace, między innymi przy Suffolku, mógłbym spokojnie napisać tak samo :P ... a i pozazdrościć skilla w okrętach również xD
Ten komin nie był bardzo wymagający pod względem formowania.

Mały update :) Powstała druciarnia na szczycie komina. Do szablonu dodałem jedną warstwę, z wycięciami pod miejsca klejenia. Mam nadzięję, że o coś takiego chodziło?



Wyjęte z szablonu :)



Nie do końca mi siadło to kółeczko w centrum, ale jak SG złapał, to ino roz :P
"Kratka" wyląduje na kominie, jak uporam się z resztą druciarni.

Pozdrawiam

--

 
06-12-21 11:55  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
=Kondzik= 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

SG możesz rozkleić acetonem. Jako że to model testowy i kółeczko możesz sobie spokojnie dorobić to może warto spróbować poprawić.

 
10-12-21 11:37  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Cześć,
=Kondzik= dzięki za info, zachowane na przyszłość :) W sumie, w "przydasiach" mam jeszcze jakiś debonder.
Samo kółeczko już przebolałem. W tym miejscu jest również łączenie wszystkich wewnętrznych drucików, więc jest szansa, że rozkleiłoby się coś więcej :P

Odrutowany w pełni komin. Zapomniałem uwiecznić poszczególne etapy, ale w sumie wszystko jest widoczne.
Ogólnie wykonanie nie urywa xD
Kratka na kominie i znajdujący się pod nią pierścień powinny mieć taki sam kształt. U mnie niestety się różnią.
Prawdopodobnie nie do końca poprawnie ukształtowałem górę komina- wyszła zbyt owalna, a tymczasem powinna mieć kształt jajka ( tfu!).










Pozdrawiam

--

 
10-12-21 14:52  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Te druty u Ciebie są zawsze tak ładnie i równo ukształtowane...

Pozdrawiam.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 46Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024