FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
27-05-21 10:46  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Art dostałem kilka już próśb o opisanie całego procesu. Jak znajdę jakąś wolną chwilkę to wszystko opiszę daję słowo bo widzę, że jest spore zainteresowanie. Odpowiadając na pytanie chyba nie tylko Twoje, nie cała zabawa w druk 3D to nie to samo co ściągnięcie zdjęcia z netu i naciśnięcie klawisza "print" :) Dajcie mi kilka dni to ogarnę tutka.

Dzięki za dobre słowo :) to wiele dla mnie znaczy.

 
30-05-21 17:30  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Jak obiecałem podrzucam poradnik/wstęp do druku 3D

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=30&i=3749&t=3749&filtr=0&page=1

 
30-05-21 20:43  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
Zeus12345   

Szkoda ze to plastik znowu się nabrałem to nie te forum kolega pomylił się :)

 
30-05-21 22:15  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
Arek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Zeus12345 - Technologia dla ciebie. Tylko papier :))) https://www.youtube.com/watch?v=2DRJ2oUK4-E&t=180s

--
Pozdrawiam,
Arek

 
30-05-21 23:57  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
Sławko   

@ Zeus12345 - Model nie jest budowany z gotowego zestawu plastikowego tylko projektowany przez autora wątku krok po kroku i budowany od podstaw.
Ponieważ pewne techniki mogą być przydatne także modelarzom kartonowym (zwłaszcza coraz bardziej popularny druk 3D) to ja nie widzę problemu aby takie wątki były na tym forum dostępne.

@wiesław_ - fantastyczna robota z modelem :) Do poradnika jeszcze nie zerknąłem ale z całą pewnością zajrzę jak znajdę wolną chwilę bo temat mnie zaciekawił. Dzięki za poświęcony czas i umieszczenie go na forum :)

 
26-08-21 23:05  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Hej,
"Sznurki" zrobione, na maszcie zostały jeszcze latarnie. Ostatnio udało się dopiąć temat 102-ki, pom-pomów i Oerlikonów. Z większych rzeczy zostały relingi, łodzie, cały pomost z radarem 285 no i na końcu jako wisienka na torcie oczywiście 120-tki.











 
27-08-21 09:50  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, a tak się cieszyłem ,że będę miał swój model Pioruna, aleś dowalił ,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
27-08-21 11:39  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, Wiesław tu słówko o Twoim marzeniu, a mianowicie o Renown w 1/200.w Fantom model jest bliżniak, Repulse w 300 ,przy Twoim zapleczu i umiejętnościach powiększyć go do 200 http://www.fantom-model.pl/pokaz_kat.php?idkat=4, chyba ,z enie chce Ci się go malować, tak jak mi coraz mniej, pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
27-08-21 11:45  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Wiem Marku ale mi bardziej "leży" Renown bo zdążyli go przebudować. Gdyby ten od Fantoma to był właśnie Renown to pewnie bym się skusił :)

 
27-08-21 22:23  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Motywacja i motywacja jest najważniejsza. Coś trza w życiu zbudować i skończyć. To tak jak wędkarz poszedł na rybki i nic..... nie brały. Fajnie ten PIERUN wygląda, ale nie trać weny. ;-))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024