FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
28-10-21 06:25  Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
kangaroo 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 8
Galerie - 6
 

Witam

Bylo na forum troche pisane o braku nowych modeli dwusilnikowych bombowcow. Tu jest japonski Ki-48 Lily.

Samoloty służyły w Chinach od końca 1940 roku, i były szeroko stosowane na Filipinach, Malajach, Birmie, Nowej Gwinei, Wyspach Salomona i Holenderskich Indiach Wschodnich.
Wyprodukowano ich 1400 w dwoch wersjach.



Do zaprojektowania dosyc skomplikowanego ksztaltu kadluba zrobilem 3D model jak na zdjeciu. Ten szkielet okladalem kalka, obrysowalem segmenty i zeskanerowalem. Potem wstawilem do Photoshop i obrysowalem w photoshop.



Zdjecia samolotu i modelu.



Galeria




--

 
28-10-21 07:07  Odp: Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

No po prostu CZAD, temat rewelacja jak i cała reszta. Dalej ubolewam, że nie decydujesz się na wydawanie swoich projektów u kogoś. Pozdrawiam

--

Post zmieniony (28-10-21 07:28)

 
28-10-21 08:17  Odp: Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
lee     

Ekstra klasa , widzę że pokusiłeś się o nitowanie kadłuba zgodne z oryginałem.
Napatrzeć się nie mogę . Model pierwsza klasa, co prawda fotka mało wyraźna ale zauważyłem w przedniej szklarni że konstrukcja działka/km jest taka jak być powinna - uwierz mi to rzadkość.
Podziwiam sam model i ogrom pracy jaki włożyłeś , pewnie przejrzałeś każdą fotkę jaka była dostępna do tej konstrukcji.
Jak przedmówca sztukmistrz , wydawaj w formie wycinanki - zainteresowany nabyciem jestem takowego.

--

 
28-10-21 08:18  Odp: Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
Rufio34   

Takich tematów nie wydać to grzech.
Model super.

 
28-10-21 08:52  Odp: Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Chyba myślami Ciebie ściągnąłem... Bo wczoraj się zastanawiałem ile czasu zajmie zanim stworzysz kolejną perełkę. I proszę! Miły początek dnia.

Model piękny. Pytanie, jak go pozyskać? Będzie można kupić, czy wrzucisz na link jak opracujesz instrukcję? Czy tym razem może pokusisz się o wydanie?

Pozdrawiam Marek

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
28-10-21 09:08  Odp: Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
Lukich   

Cieszę się z powrotu!) Piękny wybór! Czy będzie dostępny? Z przyjemnością połączę się z Sally...

 
28-10-21 10:50  Odp: Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Świetny temat! Model jak zawsze super.

 
28-10-21 11:04  Odp: Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
wilk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Samoloty z dalekiego wschodu to nie moja bajka, ale podziwiam nakład pracy i wykonanie.
Super

--
pozdro

 
28-10-21 11:51  Odp: Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Podziwiam tyle pracy włożonej w projekt tylko dla własnej satysfakcji i podziwu kolegów, czas postawić kropkę nad "I" i dać do druku, przynajmniej nie narobisz się za darmo. Zapewne zarobisz tyle, że przekroczysz jakiś próg podatkowy i będzie problem :-))

--

 
28-10-21 13:21  Odp: Kawasaki Ki-48 Lily, skala 1:33, projekt wlasny
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Ja cały czas mam nadzieję, że te modele zostaną kiedyś wydane przez jakieś wydawnictwo.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024