FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 
06-12-21 16:25  Odp: [R/G] "Wolf" (Shipyard, 1:96)
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

No Mariaszek, toś chopie pojechał. Piękny model który na szczęście nie skończył w piwnicy :) Efekt powala, ogromny szacun za ilość i jakość włożonej pracy. Też jestem ciekaw który kadłub ucieknie z piwnicy :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
06-12-21 16:46  Odp: [R/G] "Wolf" (Shipyard, 1:96)
Piotr P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 1

Gratuluję wykonania przepięknego modelu. Ta cała plątanina lin robi niesamowite wrażenie i w sumie o to właśnie tutaj chodzi :-) Relacja tez jest świetna i wiele można się tutaj nauczyć. Ogólnie to nie ma za bardzo do czego się przyczepić bo wszystko jest wykonane rewelacyjnie. Może jedynie bloczki wydają się nieco za duże no i w galerii zdecydowanie brakuje zdjęć makro ;-)

--
Pozdrawiam
Piotrek

 
06-12-21 19:16  Odp: [R/G] "Wolf" (Shipyard, 1:96)
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Wpisywałem się wielokrotnie, ale się powtórzę - mistrzostwo.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
06-12-21 21:28  Odp: [R/G] "Wolf" (Shipyard, 1:96)
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Gratulacje! Kawał modelarstwa. Dzięki za relację i galerię końcową!

P.S. wybaczcie głupie pytanie: co to jest SnE?

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
06-12-21 21:55  Odp: [R/G] "Wolf" (Shipyard, 1:96)
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Dopisuję się do chóru gratulujących! Patrząc na pracę z materiami niekartonowymi, np. z drewnem i dodawanie wielu detali od siebie widać tutaj Twoją radość tworzenia :)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
06-12-21 23:11  Odp: [R/G]
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Gratulacje! Mimo, że stopień natężenia lin na tak małym modelu powoduje zawroty głowy, to jednak to co pokazałeś zachęca do jego budowy. Poziom mistrzowski, model nie jest "wymęczony", jest czysto, liny ponaciągane jak trzeba, jest lekkość, którą przy tak małym żaglowcu nie łatwo oddać. Konkurencją dla Wolfa pod tym względem może być tylko Badger opracowany przez Seahorse'a. No, może tak jak mówi Piotr, niektóre bloczki nieco masywnie wyglądają, ale nie wykluczam, że są właściwych rozmiarów, może to model jest mały (tego się trzymajmy :) ). Widzę też, że pomazałeś poszycie denne -fajnie wyszło, zdecydowanie lepiej niż bijąca po oczach biel. W Revenge też to robię.

Pozdrawiam i czekam na kolejną relację :)

--

Post zmieniony (06-12-21 23:14)

 
07-12-21 11:43  Odp: [R/G] "Wolf" (Shipyard, 1:96)
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Za samo zrobienie żaglowca już się należą gratulacje. Ale to jak go wykonałeś, to jest jakiś kosmos.
Piękny model. Brawo.

Pozdrawiam.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
07-12-21 15:13  Odp: [R/G] "Wolf" (Shipyard, 1:96)
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Bardzo dziękuję za dobre słowa.
Słowem podsumowania mogę powiedzieć, że modelik mnie również się podoba i faktycznie - tak, jak piszesz Tomku miałem przy nim sporo dobrej zabawy. Nerwa trochę też było, nie ma co kryć - no ale to głównie na własne życzenie.

Co do wielkości bloczków – macie jak najbardziej rację. Tutaj w ogóle jest trochę misz-masz. Nie rozdrabniałem się już w relacji, ale część bloczków to gotowce, trochę obrobione i to są te bloczki większe. Gdy zaczęło ich brakować, uznałem, że spróbuję zrobić swoje i te wyszły z kolei mniejsze. Ale to faktycznie wyszło zbyt „akcyjnie”, w efekcie czego w większości bloczki są za duże. Przy następnych modelach raczej już będę robił własne i mam nadzieję, że lepiej będą trzymać skalę.

Waldek k. - SnE to modelarski kącik wymiany myśli i wrażeń, czyli spotkania online, na których grupka osób razem coś klei i gada (Sklejanie na Ekranie:)). Jedną z wielu jego zalet jest motywacja do działania i kończenia modeli. Bez takiego wsparcia mogłoby być z tym u mnie nieco trudniej.

Guciu – to dno to właściwie miało być pobrudzone jeszcze bardziej i jeszcze bardziej niejednolicie. Powinno też być dużo ciemniejsze. Ale trochę bałem się popsuć ten efekt, który jest. Na pewno jednak można zrobić to lepiej i będę pilnie obserwował, jak pójdzie Ci to na Revenge.

Na fundamentalne pytanie „ co następne” nie umiem w tej chwili odpowiedzieć. Na pewno będzie jakaś żaglówka, bo te lubię najbardziej. Ponieważ nie ma na razie „Siedmiu Prowincji”, mam innego dość mocnego kandydata, ale czekam jeszcze na jedną książkę, która może ten wybór odmieni. A jako przerywnik od żaglówek – może sobie skleję jakiś czołg?:) Nie wiem tylko, czy my z czołgami się lubimy. Jednak dopóki nie spróbujemy, to się nie dowiemy.


Trochę było o rozmiarach modeliku, zatem już na zupełny koniec relacji ostatnie zdjęcie z obiektem pomiarowym.



Jeszcze raz serdecznie dziękuję za udział i komentarze.

 
07-12-21 15:49  Odp: [R/G] "Wolf" (Shipyard, 1:96)
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Piękny, piękny, znakomity.
Nie wiem jak to jest mieć na półce własnoręcznie wydzierganą żaglówkę.
Ufam, że będzie, a Ty minie doń zachęcasz.
Wielkie gratulacje.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
07-12-21 16:22  Odp: [R/G] "Wolf" (Shipyard, 1:96)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, sliczności, pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024