FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
08-12-21 19:20  Odp: [R] VK.1602 Leopard z Orlika czyli Panzerwaffe'46
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Nie wiem co mam powiedzieć po ponad 7 latach przerwy w relacji...chociaż nie, przecież wiem! To koniec, udało mi się wreszcie skończyć Leoparda. Wszystko to trwało tak długo ze względu na pewne problemy z zawieszeniem. Nie wiem czy ja błędnie odczytałem jakie miały mieć grubości poszczególne elementy składowe kół nośnych, czy były one faktycznie źle podane. Niemniej doprowadziło to do tego, że musiałem je zrobić praktycznie od nowa. Potem okazało się (wyszło to w jakiejś innej relacji), że jest błędna ilość kół zewnętrznych i wewnętrznych - powinno być odwrotnie, 2 komplety zewnętrznych i 3 wewnętrznych. Nie chciałem tego przerabiać po raz kolejny i jakoś udało się poskładać zawieszenie z tym błędem. Następnie miałem trochę przejść z gąsienicami. To wszystko złożyło się na to, że pomimo iż stał niemal gotowy nie chciało mi się tego modelu kończyć, z drugiej strony jakoś mnie to męczyło, że nie jest zrobiony bo to atrakcyjny i ciekawy model, no i w oczekiwaniu na materiały brakujące do skończenia StuGa postanowiłem się przełamać, czego efekt jest przed Wami. Model dla odmiany w stosunku do ostatnio wykonywanych w standardzie, bez waloryzacji i brudzenia.




--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024