FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-12-21 15:28  [P] Sklepowe dekoracje z modelami kartonowymi.
Sebastian W. 

Na Forum:
Galerie - 5
 

Witajcie, chciałbym Was zapytać czy znacie sklepy modelarskie bądź zabytkowe budowle gdzie można spotkać takie ekspozytory jakie robiło wydawnictwo GPM około 2000 roku?. Zamieszczam kilka przykładów jakie sam znalazłem i proszę Was o pomoc w kolejnych lokalizacjach:-)

 
15-12-21 19:40  Odp: [P] Sklepowe dekoracje z modelami kartonowymi.
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Pomysł niezły, jak w dawnym Morzu "domy pod okrętami".
Dobrze byłoby, gdyby jeszcze zawierać informację, gdzie takie ekspozycje się znajdują.
Może coś znajdę w swoich zasobach fotograficznych.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
16-12-21 12:08  Odp: [P] Sklepowe dekoracje z modelami kartonowymi.
Sebastian W. 

Na Forum:
Galerie - 5
 

Te. które zamieściłem pochodzą z zamku Gniew oraz latarni Kołobrzeg, Jarosławiec, Ustka i Świnoujście. Pamiętam takie dekoracje również z zamku w Malborku oraz sklepu modelarskiego w Gdańsku na Powroźniczej i sklepiku z modelami kartonowymi w Krakowie około 1999 roku.

 
16-12-21 13:54  Odp: [P] Sklepowe dekoracje z modelami kartonowymi.
Futer 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Witam
Wprawdzie nie jest to sklep modelarski ani miejsce historyczne -przynajmniej jak na razie:) ale zapraszam do mojej pracowni w Krakowie na ul św Benedykta 3. Podgórze- okolice Kalwaryjskiej, Limanowskiego.
Mam kilkanaście wystawionych w gablotach oraz luzem modeli, z tym ze nie jakoś tematycznie tylko dość szeroki przekrój z prawie każdej dziedziny- okręty, pancerka budowle, żaglowce, lotnictwo, kolej - no generalnie wszystkiego po trochu.
Zapraszam - zawsze można wpaść, pogawędzić, obejrzeć modele w 3d i w 2d oraz takie w trakcie prac:)

Pozdrawiam
Łukasz Wiciarz
Pracownia Rzeźby Mojeszachy.pl
Ul. Św Benedykta 3
Kraków

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024