FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
29-12-21 11:40  Odp: [G] USS Salt Lake City 1:200 wyd WAK
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Gratuluję ukończenia trudnego i wymagającego modelu.
Nie powiem, że jest super, koledzy już zwrócili uwagę na kilka spraw.
Nie widać innych Twoich relacji lub galerii, więc wnioskuję, że to Twój pierwszy model. Czy tak?
Jeśli faktycznie pierwszy, to wyszedł bardzo dobrze.
Z każdym następnym będzie lepiej jeśli wyciągniesz właściwe wnioski i zastosujesz porady Kolegów. Ucz się na wielu wspaniałych relacjach na forach.
Powodzenia w kolejnych projektach.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
29-12-21 12:40  Odp: [G] USS Salt Lake City 1:200 wyd WAK
JacekA 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dziękuje wszystkim za pozytywny odbiór modelu, oraz za cenne rady i wskazówki co poprawić w następnych. Kolega dokker sugeruje toczone lufy, takie właśnie zastosowałem - kupiłem ze strony wydawnictwa, chyba że chodzi o jeszcze jakieś inne nie wiem.
Winku - nie nie jest to pierwszy model, ale za to pierwszy do którego starałem się przyłożyć i udało się go ukończyć, wcześniejsze które popełniałem, zazwyczaj na jakimś tam etapie były zarzucane z powodu braku motywacji i cierpliwości. Pierwsze samoloty kleiłem w podstawówce miałem z 10 lat potem jak miałem 20 to przerzuciłem się na okręty i tak mi zostało a mam 33, ogólnie interesuje się marynistyką, historią II WŚ i lubię czytać literaturę na ten temat.

Co do kolejnego projektu to zamówiłem Admiral Hipper z GPM, wiem że chyba już są relacje z tego okrętu ale może ciekawie będzie zrobić własną, pancerniki mnie bardzo kuszą, ale wiem, że na obecną chwilę przy dwójce dzieciaków biegających tu i ówdzie, bezpieczniej będzie kleić coś mniejszego, krążowniki są takie w sam raz, nie za małe nie za duże, a w efekcie dobrze się prezentują.

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024