FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 54 z 55Strony:  <=  <-  51  52  53  54  55  -> 
31-12-21 22:06  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Norviku! Zanim zaczniemy mniej lub bardziej sensownie komentowanie chciałbym Tobie zwyczajnie podziękować. Za cierpliwe pilotowanie wątku.
Z naciskiem na "cierpliwe".
Refleksję mam taką: owe 170 modeli to wciąż potężna ilość. Mnie również brakuje paru tęsknię wyglądanych tematów ale coś tam ("coś"-he he) kupiłem i nawet kleiłem. W moim kartonowo-modelarskim życiu mocniej zaznaczyły swoje istnienie modele w formie elektronicznej.
Jednym słowem: tąpnięcie-tak. Kryzys-nie.
Obym się nie mylił i oby każdy miał co kleić ( znaczy kupić ;)) w nadchodzącym roku. Więc...
Do siego roku!

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
31-12-21 22:45  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Uff gdzie tam wolniej . To prawie model co drugi dzień :-)
Nie ma co narzekać :-) Byle tylko to wszystko się sprzedawało ! To jest życzenie :-) !
Pzdr

 
31-12-21 22:53  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Zajonc Poziomka - dzięki za to posumowanie od strony wydawnictw a nie tematów. Przyda się.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
31-12-21 23:32  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
skarczew   

@Norvik:
Osobiście nie pogardziłbym spasowanym i merytorycznym Tygrysem z wnętrzem i realistyczną waloryzacją (niekoniecznie od Marcina D.).
Niestety, pomimo tego że Tygrys to "temat samograj", to ostatni taki był wydany jeszcze w ubiegłym tysiącleciu (poprawcie, jeśli się mylę).

Oby 2022 był bardziej owocny dla Wszystkich, i by nas czasem Putin nie pogodził.

Zdrowia, Wolnego Czasu, i Świętego Spokoju dla Wszystkich!

 
31-12-21 23:38  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
PAWEL  

Na Forum:
Galerie - 1
 

POLAC mu bo z tym Wladkiem to ma racje,bo moze sie tak okazac ze jak sie jutro obudzimy to juz bedzie rozpierducha

--
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski

 
01-01-22 01:10  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Norvik na przyszłość się nie "chwal" że nic nie kupiłeś ze 174 modeli wydanych. Bo zachęty dla wydawnictw to nie stanowi. Sam nawet jak nie nadążam z przerobem to kupuję choć jakieś tematy do serii, lub jakieś absolutnie fajne nowe rzeczy. Przez lata już nawydawano tyle tematów że po prostu pula atrakcyjnych tematów jest bliska wyczerpania. Choć jakimś cudem Answer ciągle wynajdywał niewydane tematy. Choć teraz będzie mniej. Z drugiej strony w końcu to jednak jest do przerobu na 3D i mniejsza ilość to nie tragedia. Orlik wydał mało ale za to 2 tematy które są absolutnie rewelacyjne i obowiązkowe do sklejenia czyli Lohner i Ka-29.

 
01-01-22 05:14  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
Rufio34   

Sokół z MS model niestety ale się nie pojawił :(

 
01-01-22 11:05  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

ABC - dzięki za radę. Nie będę nic mówił publicznie, bo wydawcy ogłoszą bankructwo jeśli nic nie kupię. Z tych 174 wydanych modeli tylko 7 obejmuje moje zainteresowania, a tylko trzy nie są sowieckim sprzętem, więc wybór jest przeogromny. Po raz kolejny przeczytałem Twoje mądrości i czuję, ze wytłumaczyłeś mi świat.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
01-01-22 12:01  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Wygląda na to że nie do końca jesteś modelarzem skoro brzydzi cię sowiecki sprzęt. Mój dziadek i stryjkowie jeździli Stugami , a nie jestem fanatykiem tylko sprzętu z jednego kraju. Żałuj że nie robisz w modelach sprzętu czy to wojskowego czy cywilnego o wschodniej proweniencji bo są z tego kierunku fajne obiekty modelarskie . Np. że sprzętu cywilnego są ekstra modele jak JUMZ czy Pallese. To tylko z tych nowszych.

 
01-01-22 12:36  Odp: Nowości i zapowiedzi 2021 - wątek informacyjny
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

ABC na posterunku, by od Nowego Roku pier**li* głupoty...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 54 z 55Strony:  <=  <-  51  52  53  54  55  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024