FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 63Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
03-02-22 08:15  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
adamus93 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Koledzy którzy tak krytykują odgrzewanie kotleta u Pana Pawła. Pamiętajcie że nie wszyscy są na bieżąco z modelami i jeżeli ktoś nie zdążył kupić modelu wcześniej, to ma szansę teraz, tak samo z hurricane, bo starsze numery są nie do dostania, co mnie bardzo zdziwiło. Kiedyś kleiłem Zero bardzo dawno temu i chciałem do niego wrócić, ale widzę że jest nie do dostania. Więc takie odgrzewany kotlet by mnie nie otruł, a nawet bym się cieszył

 
03-02-22 08:59  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

adamus - nie krytykujemy ponownego wydania wcześniej wydanych modeli, to chyba oczywiste, że jeżeli wydawnictwo cieszy się popularnością to wydaje kolejny nakład modelu i jest git. Jestem BARDZO "za". Jeżeli pojawia się rozczarowanie to tym, że kolejny nakład (z kosmetycznymi zmianami) jest wydawany pod przykrywką nowego modelu i tak też zapowiadany. Data wydania jest - co stało się regułą przesuwana kilkakrotnie, co zapowiadałoby ukazanie się czegoś nowego, jakiegoś nowego opracowania a tu się okazuje, że czekamy właściwie na subtelną zmianę szaty graficznej co, jak pokazuje przykład prawdopodobnie najlepszego "grafika" wśród projektantów nie wymaga aż tak wielkich nakładów czasu. Mam bardzo dobre zdanie o projektach P. Pawła, uważam, że każdy powinien doświadczyć przyjemności klejenie tych modeli, ale zapowiadanie wznowienia jako zupełnie nowego modelu jest, tak jak napisałem rozczarowaniem. Tym bardziej, ż staje się to regułą...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
03-02-22 14:35  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Kilmister. Nie kojarzę, aby pan Paweł zapowiadał coś zupełnie nowego. Może jednak mi to umknęło. Natomiast jeśli tak było, a nic nowego jak wiemy na razie się nie pojawiło, to ja jestem entuzjastycznie nastawiony do tematu, który ma pojawić się w maju. Może to być jakiś większy projekt, który wymaga więcej czasu i może dlatego jeszcze się nie pojawił :). Może jakiś okręt np ORP Gryf (byłbym prze rad ). Pożyjemy zobaczymy.

--

 
03-02-22 17:15  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Mejdej... nie wierzę, że nie rozumiesz co chciałem przekazać. Serio. A idąc tropem Twojego rozumowania nie wiem dlaczego oczekujesz od numeru majowego, skoro P. Paweł nie napisał, że to ma być coś "nowego", ale "kolejny" numer. Chyba, że masz jakieś przecieki, którymi dzielisz się subtelnie z czytelnikami tego forum...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
03-02-22 17:16  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Pamiętajcie że Paweł prowadzi sam działalność wydawniczą. Trzeba zrozumieć, że proces projektowania modelu i sklejenie testowe zajmuje sporo czasu.
Większość wydawców ma swoich projektantów. Przez co ma większe pole popisu o nowe tematy.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
03-02-22 21:25  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Ok źle to ująłem, informacja o nowym modelu jak wiemy nie zawsze oznacza coś co jeszcze nie było wydane wcześniej :). Nie mam żadnych przecieków, tak po prostu liczę na ten model, może w KK, może w M-H :)

--

Post zmieniony (04-02-22 10:01)

 
03-02-22 22:02  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a może będzie ORP Piorun? był wydany, co prawda w MM ale był ;-)

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
04-02-22 07:54  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Blackbear 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

MM 7-8-9 2016 Czołg średni T-34-85 "Rudy" już w EMPiKu, 39,99zł

 
04-02-22 09:01  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Krzysztof   

Witam, odnośnie "odgrzanego kotleta" w wydawnictwie Kartonowa Kolekcja (KK 1-2/2021 (37) PZL.50A "Jastrząb"). Zauważcie że już dawno nie wydano modelu który był wydany w MM w 2005r "Rudy 102". Może dlatego teraz wydano "Jastrzębia" bo już wcześniej zapowiedziano w MM wznowienie "Rudego" i dlatego Pan Paweł przesunął wydanie "Rudego" w KK.????.
PS. Czekam z niecierpliwością na "Rudego" z KK.

--

 
04-02-22 09:12  Odp: Nowości i zapowiedzi 2022 - wątek informacyjny
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Panowie, dość dyskusji. Poproszę o informacje o nowościach.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 63Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024